Forum > Matrix / ix20

[ix20] zalety, wady, testy i uwagi ogólne

<< < (2/84) > >>

beazee:
Łukasz, przez szacunek do innych użytkowników - zacznij, proszę, pisać po polsku.
Przestawianie literek, błędy ortograficzne, błędy składni to twoje lenistwo a nie choroba. I tłumaczenie, że piszesz z iPada tylko pogarsza moją ocenę Twojej osoby.


--- Cytat: "lukasz.zst" ---Mam pytanie ile wam kłamie komputer na spalaniu BP . I ile wchodzi Benzyny do baku

[ Dodano: 2012-01-16, 16:55 ]
Ja zauważałem co innego pisałem do kliku gazet i na forum włoskie do użytkowników ix20 .
Nieraz bardzo jest głośne zawieszenie meczy to, niektóre gazety pisały otym fakcie a niektóre stwierdzały ze miękie  zawieszenie . Mailem na testach ix20 z 1.4 to jest przepaść w zawieszeniu w stosunku do mojego

[ Dodano: 2012-01-16, 16:57 ]
Z tempomatem jest to chore. Ale przyzwyczaiłem sie chodź mam przejechane raptem 611 km na dzień dzisiejszy
--- Koniec cytatu ---

lukasz.zst:
jak zwał tak zwał, akurat na to nie patrze

jack55:
beazee, ma rację.lukasz.zst, czasami trudno zrozumieć Twoje wypowiedzi, piszesz tak chaotycznie ,że nie wiadomo o co Ci czasem chodzi.A o bykach już nie wspomnę. ;-) Zacznij wreszcie korzystać z korektora błędów.Bez urazy ;-)
Wracając do ix20 mam pytanie do Was dotyczące trakcji przy prędkościach autostradowych.Jak byłem na jezdzie testowej samochód był jak przyklejony.Poczytałem sobie to włoskie forum i to co wypisują Włosi na temat utraty przyczepności jest przerażające.Chyba jeszcze raz udam się na jazdę testową  :-?
A mój Hyundai do odbioru za jakieś 10 dni :-/
Sam już nie wiem co robić :?:
Czy na forum mojavenga coś piszą o tym problemie bo od 3 miesięcy nie dostaje linku aktywującego do tego forum od administratora :-(
Moja Żona od roku jezdzi VW Golfem 6 1.4 TSI 122KM DSG.
Różowo nie jest ale ostatnią rzecz jaką można zarzucić tej marce to problemy z trakcją.

lukasz.zst:
Nie rozumiem o co chodzi z ta trakcją ,proszę o powiedzenie. Miałem ix20 1.4 na 2 tygodnie. różnica jest taka że, dobija zawieszenie przednie
A w sprawie mojavenga to czekałem 2 miesiące na rejestracje

jack55:
Na czeskim forum o hyundaiu ix20 też brak jakichkolwiek wzmianek o tej przypadłości.Kurczę co ci Włosi nie umieją jezdzić samochodami czy jak :-D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej