Autor Wątek: [Atos] Bagażnik rowerowy  (Przeczytany 2149 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kukibytom

  • Gość
Bagażnik rowerowy
« dnia: 02 Sierpień 2009, 14:41:32 »
Cześć, Mam problem bo wyjeżdżam za niedługo i chciałbym zabrać rower ze sobą, mój rower kupiłem w sklepie rowerowym więc jest to ten rower ''http://www.ib.biz.pl/index.php?iframe=mtbsus&lang=pl&id_rower=19&foto=CALEDONIA%20HAMMER.jpg'', jak wiadomo po ramie to odpada przewóz na klapie bagażnika, jak sądzicie moja wersja nie relingów dachowych fabrycznych i poszukuję w dość tanie rozwiązanie przejazd do celu 320 km, Proszę o Pomoc
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2020, 11:52:16 przez Brt »

baphomet1984

  • Gość
Bagażnik rowerowy
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sierpień 2009, 09:42:02 »
jesli tylko zlapie go uchwyt to spokojnie przewieziesz go na haku

Waldi

  • Gość
Bagażnik rowerowy
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Wrzesień 2009, 16:37:55 »
odkopuję...

chcę zapakować 2 dorosłe rowery
nie mam haka/ku czy jak to poprawnie jest :)
ale mam tylny daszek ze światłem stop

ma ktoś jakieś doświadczenie?
bo kopie google i nic nie widzę

no i cena gra też role :)

pomarudzę jeszcze trochę...
najlepiej jakby na tylnej klapie, no ale na dachu tez by dało radę

najbardziej obawiam sie że uchwyty zniszcza lakier

Galus87

  • Gość
Bagażnik rowerowy
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Wrzesień 2009, 17:40:46 »
Uważam że jak jest zamontowane z głową i dobry sprzęt to nic nie podrapie.
Swego czasu nie w Hultaju w Seicento miałem Thula na dachu. Prosty montaż wszystko leżało idealnie. Nie zniszczyło lakieru i wytrzymały materiał 8lat lato-zima rowery narty i nic się nie zepsuło. Montowałem 3rowery na dachu w Seicento.

DO Atosa Prime taki zestawik klik: http://www.thule.com/Thule/Iframe____3859.aspx

Myślisz o bagażniku o tylnej klapie hm... sąsiad montował dwie marki do auta i niby przymocowane ale jakoś mało ufał temu i wrócił z wakacji z jednym rowerem ale potem zmienił szybko na dachowe Fapy. Woził 3rowery zero problemów.

aha Thul i Fapa całe bagażniki dachowe, a rynienki na rower po 29 czy 39zł brałem w MACRO nie pamiętam firmy ale nadal je mam i na pewno są sprawne.

Waldi

  • Gość
Bagażnik rowerowy
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Wrzesień 2009, 17:50:26 »
dzieki

tak właśnie myślałem że tylne zawisy na rower nie teges tylko rynienki dachowe na belkach
wyglada to koszmarnie w atosie, ale bezpieczniej

a może ktos wie co to za sklep?
http://www.youtube.com/watch?v=Xm8KTKogPUY&hl=pl

Galus87

  • Gość
Bagażnik rowerowy
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Wrzesień 2009, 02:50:11 »
Tak kolego ten artykuł został nakręcony w sieci sklepów i stacji szybkiej obsługi NORAUTO.
Duży wybór bagażników i rynienek marek Fapa, Thule, Norauto (tańsze i proste w obsłudze)
Titan i Automax (tandeta trudna do złożenia) rynienki też maja. Do wszystkich aut a jeśli niema na stanie zamawiają w 7dni. Ceny nie wiem jakie ale mogą wyskoczyć oczy z orbit, wszystko zależy do jakiego wynalazku.

www.norauto.pl możesz zobaczyć gdzie znajdują się sklepy.

Waldi

  • Gość
Bagażnik rowerowy
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Wrzesień 2009, 21:03:53 »
siedzę sobie przed domem, w komórce lukam na forum, zerkam na swojego atosa i nagle olśnienie. Na dachu sa takie gumowe uszczelki zakrywające takie rynienki czy cuś.
Po pierwsze - co to jest?
Po drugie- da się tam zamontować belki?

Naruto odwiedze przy następnej wyprawie do wielkiego miasta