Forum > Santa Fe SM

[Santa Fe SM] Podświetlane przyciski

(1/3) > >>

ferudin:
Witam Wszystkich na nowym forum. Chciałem uzupełnić tylko informacje do tematu z poprzedniego forum. Otóż sprawdziłem organoleptycznie i w hyundaiu Santa Fe I są podświetlane biegi przy automacie. Mam tu na myśli P,N,R,D oraz +i -. Tak samo podświetlany są przyciski od podgrzewania foteli, regulacji położenia świateł, podświetlany jest jeden przycisk od opuszczania szyb (ten od strony kierowcy)- rozbierając zestaw przycisków do opuszczania szyb-ten od strony kierowcy zauważyłem, że na płytce jest miejsce i wyprowadzenia pod kolejne diody do podświetlenia reszty przycisków od opuszczania szyb. Problem jest taki że nie ma na tych gniazdach na płytce drukowanej napięcia więc trzeba by doprowadzić je od tej diody która jest w przycisku od kierowcy. Podświetlane też są wszystkie przyciski konsoli środkowej czyli klimatronik, światła awaryjne, włączniki świateł halogenowych, awaryjnych, ogrzewanie szyby etc. nie wiem tylko czy jest podświetlany przycisk od regulacji ściemniania oświetlenia deski rozdzielczej i podświetlania wszystkich podświetlanych przycisków, ale to niebawem sprawdzę. To chyba tyle jeśli chodzi o temat podświetlania przycisków w Santa Fe I. Podświetlanie jest ogólnie mówiąc trochę ubogie. Pozdrawiam wszystkich!

OlafLarry:
Ja w Santa Fe I po liftingu mam podświetlone wszystkie przyciski szyb - 4 w drzwiach kierowcy i pojedyncze w drzwiach pozostałych. Regulację podświetlania mam nie podświetloną - w tym miejscu podświetlone jest jedynie podgrzewanie przednich wycieraczek. A najbardziej brakuje mi podświetlenia przycisku 4wd lock....

Yaro:

--- Cytat: "ferudin" ---Witam Wszystkich na nowym forum. Chciałem uzupełnić tylko informacje do tematu z poprzedniego forum. Otóż sprawdziłem organoleptycznie i w hyundaiu Santa Fe I są podświetlane biegi przy automacie. Mam tu na myśli P,N,R,D oraz +i -. Tak samo podświetlany są przyciski od podgrzewania foteli, regulacji położenia świateł, podświetlany jest jeden przycisk od opuszczania szyb (ten od strony kierowcy)- rozbierając zestaw przycisków do opuszczania szyb-ten od strony kierowcy zauważyłem, że na płytce jest miejsce i wyprowadzenia pod kolejne diody do podświetlenia reszty przycisków od opuszczania szyb. Problem jest taki że nie ma na tych gniazdach na płytce drukowanej napięcia więc trzeba by doprowadzić je od tej diody która jest w przycisku od kierowcy. Podświetlane też są wszystkie przyciski konsoli środkowej czyli klimatronik, światła awaryjne, włączniki świateł halogenowych, awaryjnych, ogrzewanie szyby etc. nie wiem tylko czy jest podświetlany przycisk od regulacji ściemniania oświetlenia deski rozdzielczej i podświetlania wszystkich podświetlanych przycisków, ale to niebawem sprawdzę. To chyba tyle jeśli chodzi o temat podświetlania przycisków w Santa Fe I. Podświetlanie jest ogólnie mówiąc trochę ubogie. Pozdrawiam wszystkich!
--- Koniec cytatu ---

Kurcze taka chora oszczędność, żeby nie podświetlić reszty przycisków, u mnie w lantrze nie była podświetlana kontrolka świateł mijania, co się okazało po rozebraniu licznika, trzeba było tylko włożyć żarówkę i przysłonić zieloną folią ikonkę świateł mijania.

Złośnik:
Przepraszam w której Lantrze ? J1 czy J2 ?

Yaro:
J1

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej