Forum > i30 FD

Jakich żarówek H7 używacie w i30

(1/36) > >>

Yaro:
Ciekaw jestem jakich żarówek H7 używacie w swoich i30, dziś właśnie spaliła mi się po stronie kierowcy i postanowiłem zakupić: Tungsram H7 12V 60/55W Megalight Ultra plus 90% zobaczymy czy poprawi to oświetlenie i30. W Fordzie używałem Osram Night Breaker i byłem zadowolony. Ale postanowiłem sprawdzić te pierwsze o efektach oczywiście poinformuję  ;-)

[ Dodano: 2012-01-13, 13:02 ]
No to jestem już po wymianie żarówek wymieniłem też żarówki postojowe.
W aucie świecą teraz żarówki mijania


i postojowe


A na żywo w dzień prezentuje się tak:

Przed wymianą żarówki postojowej


Po wymianie


Stare żarówki


Nowe żarówki


Najważniejsze jak świecą nocą, jak się przejadę na nowym oświetleniu to dam info, ale już w dzień widoczna była różnica  :mrgreen:

Złośnik:
Myślę, ze głównym efektem tej wymiany jest efekt świecenia nieświecącego światła. Swoją drogą widać, że nieźle kolego się jarasz z wymienionej żarówki :)
Nie ma to jak satysfakcja z roboty przy własnym aucie :) hehe Oczywiście to powaga :) A żarówki. Marka dobra, chociaż wolę już OSRAMy czy może nawet PHILIPSy - zwykłe lub mocneijsze np. Vision Premium lub Night Guide. Co do postojówek - są fajne i fajnie będą świecić :) Sam mam.

Yaro:
Miałem już Philipsy Night Guide, Osramy Night Breaker Plus, świeciły góra pół roku nie powiem światło było lepsze i to nie po przepaleniu jednej żarówki, tylko po wymianie całego kompletu standardowych żarówek widać było różnicę, powiem Ci że po wczorajszej wieczornej przejażdżce zostanę przy Tungsram'ach po co przepłacać  za 1 komplet Philipsów czy Osram mam 2 Tungsram;-)  A czy się jaram hm.... wiesz bardzo dużo jeżdżę samochodem szczególnie w pracy, I żarówki jak i dobre pióra wycieraczek są dla mnie bardzo ważne. I tak jak mówisz mogłem wezwać Startera do wymiany żarówek ale wolałem sam to zrobić bo lubię sam coś zrobić jak mogę przy aucie  ;-)

wwojtas77:
Właśnie ciekaw jestem jak długo poświecą te żarówki

Yaro:
jak poświecą pół roku to będzie dobrze, ale i tak warto było ;-)  dlatego kupiłem od razu dwa komplety ;-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej