Forum > ix35 EL

[ix35 EL] Dobre rady dla początkujących za sterami ix35

(1/3) > >>

jacek2:
Proponuję walić kolegom początkującym (tym którzy nabyli ixy pod koniec 2011r), co jak gdzie kiedy co zrobić i w jakich sytuacjach :mrgreen:  :mrgreen: ,
bo przecież pospólstwo nie chce czytać instr obsługi - to po pierwsze, a po drugie, to lepiej jak jeden drugiemu podpowie co ma włączyć, bądź nacisnąć - wtedy się lepiej wiedza przyswaja..... :roll:  :evil:

Pamiętam stare posty dot programowania telefonów prze "bluta" :?:  :idea:

Rybka&Wieprz:
Do czego jest przycisk TA zlokalizowany na panelu radia(seryjnego) po lewej stronie :?:  :?:
Instrukcja dosc ozieble przedstawia i opisuje ten guziczek.
Pozdrowki

jacek2:

--- Cytat: "Rybka&Wieprz" ---Do czego jest przycisk TA zlokalizowany na panelu radia(seryjnego) po lewej stronie :?:  :?:
Instrukcja dosc ozieble przedstawia i opisuje ten guziczek.
Pozdrowki
--- Koniec cytatu ---


Cześć:  :-/  :-/  z tego co zauważyłem u siebie, to po jego naciśnięciu cały czas zmieniają się stacje odbiorcze w radio. Więcej nic nie podpowiem bo mnie ten przycisk do szczęścia jest niepotrzebny 8-)  8-)

tomczyslaw:
TA w radio to funkcja Traffic Assistant - niektóre stacje radiowe nadają specjalne komunikaty o sytuacji na drogach w kraju. Podczas tego nadawania wysyłany jest specjalny sygnał, który automatycznie przełącza samochodowe radio na jego częstotliwość i wraca na poprzedni kanał po komunikacie. W Polsce emituje to program 1 albo 2 Polskiego Radia, zwykle 2-3 minuty przed pełną godziną. Raczej mało to u nas przydatne, funkcję można wyłączyć (nie wyświetla się napis TA na wyświetlaczu).

jacek2:
O, czyli się czegoś dowiedziałem więcej :mrgreen:  :mrgreen: jak to zawsze warto zajrzeć na forum..... :-x  :-x

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej