Autor Wątek: [Getz] [Getz] Centralny zamek Getz 5D - 2004  (Przeczytany 2322 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lizi0

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 14
[Getz] Centralny zamek Getz 5D - 2004
« dnia: 01 Marzec 2017, 21:20:15 »
Czesc. W Gacku z 2004 roku padł mi siłownik master od centralnego. Centralny jak i alarm nie sa firmowe/fabryczne a dokladane. Przy wymianie silownika na nowy postanowilem upozadkowac kable i odlutowalem wszystko. Teraz mam problem jak to zlozyc:) W drzwiach jest wiazka 4 przewodow ( w okolicy klamki zewnetrznej) oraz dodatkowo pociagniete dwa przewody ktore ida do kabiny. Poniewaz nie mam pilotow do centralnego a jest on sterowany alarmem podejrzewam ze te dwa przewody to sterowanie z alarmu. I teraz pytanie czy ktos moze mi opisac jakie sygnaly ida na tych 4 przewodach o ktorych pisze?

Jezeli jest to 12v i gnd to pozostale dwa to....
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec 2020, 20:39:55 przez Brt »

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Getz] [Getz] Centralny zamek Getz 5D - 2004
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Marzec 2017, 23:03:11 »
Zanim następnym razem założysz nowy temat użyj funkcji szukaj (jest na górnej belce forum z lewej strony) i w znalezionym podobnym temacie dopisz pytanie.

Na przyszłość używaj prawidłowego tagu tematu [Getz]. Masz auto z 2004 przed liftem.

Uzupełnij profil (jest na górnej belce forum) o typ silnika post#31 http://hyundaiklub.pl/forum/viewtopic.php?t=2752&start=30
Masa

Plus

Lock

Unlock

Offline lizi0

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 14
[Getz] [Getz] Centralny zamek Getz 5D - 2004
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Marzec 2017, 17:08:33 »
Uzupełnione. Dzięki za info.

Walczyłem z autem i się poddaje. Nie wiem co ASO jak dokładało centralny wymajstrowało.

Jak pomierzę przewody na drzwiach to wychodzi że +12V jest na kablu Brązowy, GND na czarnym. Pozostałem dwa pewnie idą do drzwi(ale to moje przypuszczenia).

Szukając po necie znalazłem schemat centralnego który ma takie same wyprowadzenia (w załączniku). I teraz jak podpinam 12 i gnd z auta i sterowanie z alarmu (chociaż nie jestem tego pewien) to w centralce zamiast przełączać przekaźnik to bzyczy (zwora).

Wie ktoś jaki kolor ma jakie połączenia na kablu w drzwiach?