Autor Wątek: Łożysko sprzęgła tylnego dyferencjału  (Przeczytany 5762 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

usterka

  • Gość
Łożysko sprzęgła tylnego dyferencjału
« dnia: 20 Czerwiec 2016, 09:39:26 »
Witam.
Czy może wiecie gdzie można kupić w rozsądnej cenie (może byś używane) łożysko do tylnego (chyba nazywa się to dyferencjał) wg. zał. rys.
Pozdrawiam

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
Łożysko sprzęgła tylnego dyferencjału
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Czerwiec 2016, 19:46:15 »
Z prawej strony postu jest opcja edytuj skorzystaj i zmień treść tematu na "Łożysko sprzęgła tylnego dyferencjału" i na drugi raz podaj vin.

http://www.tucson-club.ru/forum/showthread.php?t=122585

http://www.tucson-club.ru/forum/showthread.php?t=125851

Offline cywilag

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 18
łożysko w skrzynce wiska
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Październik 2016, 12:47:42 »
Witam kolegów, mam problem, padło mi łożysko w skrzynce sprzęgła wiskotycznego zaraz za wałem przy moście :evil: bawił się może ktoś w wymianę i wie jakie łożysko zamówić i co jeszcze jest potrzebne przy takiej wymianie? Z góry dzięki  ;-)


walduso

  • Gość
szumy łożyska tylnego mostu
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Listopad 2017, 20:19:24 »
Podczas jazdy przy prędkości 50-80 km/h słychać wyraźny szum tylnego mostu. Po dokładnym osłuchaniu okazało się że to łożysko czołowe wałka tylnego mostu. Pytanie jest tego typu, czy ktoś wymieniał i za jakie pieniądze może lepiej kupić cały most po regeneracji. Może ktoś ma namiary na dobry warsztat do którego można podesłać most?

Offline seboc

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 142
Łożysko sprzęgła tylnego dyferencjału
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Listopad 2017, 08:27:29 »
Mi cos takiego mechanik wymienial.
Nic nie demontowalem, pojechalem z autem, zademontrowalem objawy. Zostawilem auto na jeden dzien i zrobil. Lozysko kosztowalo 55 zl., robocizna nie wiem dokladnie, bo robil kilka innych spraw rowniez, ale nie jakos specjalnie drogo.

walduso

  • Gość
Łożysko sprzęgła tylnego dyferencjału
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Listopad 2017, 19:24:01 »
Może ktoś ma jakiś bliższy kontakt na Warmi i Mazurach :-D

walduso

  • Gość
Łożysko sprzęgła tylnego dyferencjału
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Listopad 2017, 21:30:51 »
Może ktoś wymieniał łożysko i powie jaki to rozmiar bo za żadne skarby znaleźć nie mogę. Dzięki.

walduso

  • Gość
Łożysko sprzęgła tylnego dyferencjału
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Styczeń 2018, 23:20:12 »
Witajcie ponownie. Nikt nie poradził co się dzieje że huczy łożysko w tylnym moście. Po miesiącu szukania przyczyn i zakupieniu mostu okazało się że to nie łożysko wałka atakującego ( koszt nowego oryginał 245 )lecz łożysko w elektro-sprzęgle, czyli w obudowie potocznie mówiąc mokrego sprzęgła. miejsce osadzenie łożyska na zdjęciu ( 1 ). Wymieniono też uszczelniacz i to koszt 150 PLN. Z zakupionego mostu nic nie wyszło tylko popadłem w koszty ale może jeszcze kogoś nim obdaruje bo w dobrym stanie z wymienionymi uszczelniaczami sprowadzone z Anglii. Powodzenia.

Offline klepkaa@interia.pl

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 3
Wymiana Łożyska sprzęgła tylnego mostu
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Lipiec 2019, 13:17:38 »
Cześć czy znasz może numer tego łożyska. Nie ma go na schemacie części

Offline klepkaa@interia.pl

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 3
elektro sprzęgło tylnego mostu
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Lipiec 2019, 09:58:16 »
Wczoraj wymieniłem, łożysko. Udało się to zrobić przy użyciu podnośnika z zestawu. Przygotowuję relację z zdjęciami i numerami części do wymiany. niedługo wrzucę

Offline Piotrek79

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 995
Łożysko sprzęgła tylnego dyferencjału
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Lipiec 2019, 17:07:31 »
Ooo i super:)
Dzieki