Autor Wątek: Jaka instalacja Do V6 ?  (Przeczytany 25336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hants

  • Gość
Jaka instalacja Do V6 ?
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Sierpień 2013, 19:32:41 »
Po co mam kupować kolejny, skoro już mam jeden zestaw bezproblemowo działający od lat? ;-)

Podaj cenę za wtryski - te zawsze łatwo spieniężyć.

hiko

  • Gość
Jaka instalacja Do V6 ?
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Sierpień 2013, 22:20:26 »
Cytat: "cezaros"
Miałem demonstracyjnie wywalić te klamoty przed serwisem autoryzowanym BRC w Rzeszowie (który kilka razy próbował coś z tym zrobić to samo w Tarnowie i w Warszawie) ale widzę ze skoro tylu wyznawców tej "Firmy"  jest tu na forum to jeszcze na tym zarobie??


Instalacja ssie czy gazownik niewydarzony? Ja zawsze obstawiam tę drugą opcję.

Offline cezaros

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 69
Jaka instalacja Do V6 ?
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Sierpień 2013, 16:04:09 »
ok w takim razie podajcie mi adres dobrego gazownika  który grzebie przy tym szajsie. Ja wam to sprzedam za grosze a wy poźniej będziecie mnie na forum jeździć ze jestem oszust i sprzedaje niesprawną instalacje (chociaż serwisy wmawiają mi jak PREMIER polakom ze jest dobrze a ja się czepiam). Wtryski są nowe bo się dałem nabrać i wymieniłem wszystkie 6. Jak serwis ode mnie nie odkupi ich to puszczam je po 50 zł (w brc 220 zł) parownik po 50 a centralkę 100. Ale raczej najprawdopodobniej zniszczę wszystko żeby ktoś poźniej nie cierpiał jak ja.

hiko

  • Gość
Jaka instalacja Do V6 ?
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Sierpień 2013, 21:24:29 »
Cytat: "cezaros"
ok w takim razie podajcie mi adres dobrego gazownika  który grzebie przy tym szajsie.


Zrób sobie wycieczkę do Krakowa i uderz do LPG House. Mogę się założyć o sześciopak leszka, że sobie poradzą :)

Hants

  • Gość
Jaka instalacja Do V6 ?
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Sierpień 2013, 01:54:26 »
Cytat: "cezaros"
Jak serwis ode mnie nie odkupi ich to puszczam je po 50 zł


Dogadamy sie ;-)

PS. Wyedytuj tego 'rudego' bo na tym forum nikt sie nie czepia cudzego wygladu. Poza tym Tekla ostatnio chyba byla ruda :-)

Offline zecik

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 2
Jaka instalacja Do V6 ?
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Kwiecień 2018, 19:56:15 »
Witajcie, szukam dobrego gazownika w Szczecinie żeby zagazowac mojego V6. Większośc opinii w internecie jest fabrykowana i dlatego wolę poszukac na forach kogoś kto w danym warsztacie montował LPG. Najbliżej od domu mam do http://autkogaz.szczecin.pl/ i już mi wycenę zrobił na 3600 instalacja firmy lpgtech. Mało w necie o tych instalacjach i cięzko o rzetelne opinie o gazowniku. Może znajdzie się tu ktoś kto tam gaz montował albo ktoś kto ma dobre doświadczenia z innym warsztatem jeśli chodzi o Hyundaie :) pozdro i dzięki z góry za pomoc

Offline RaQu

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 30
Jaka instalacja Do V6 ?
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Kwiecień 2018, 15:45:03 »
Nie ma różnicy czy Hyundai, Fiat, Lamborghini czy inny samochód zasada montażu wszędzie jest taka sama, różnice są tylko w konstrukcji silnika i to od niego zależy jakiej generacji instalacji użyjemy. Najlepiej dzwonić do warsztatu i zapytać jak przebiega proces strojenia LPG po zamontowaniu instalacji. Jeżeli odpowiedzą że przeprowadzana jest tylko kalibracja to ja bym podziękował. Przymusowo strojenie na Szerokopasmówce (na hamowni lub jeszcze lepiej w trasie). Chociaż opinie osób które miały montowane w danym warsztacie instalację są dość dobrym wyznacznikiem tego jak ktoś to robi. 3600zł z montażem czy sama instalacja ? Ja bym szedł w wtryskiwacze (Hana, Barracuda) sterownik Stag, reduktor np. Tomasetto Alaska zależy od mocy silnika.