Autor Wątek: [Atos] [Atos] wyłącznik wstrząsowy ?  (Przeczytany 6376 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

R4ZOR

  • Gość
[Atos] wyłącznik wstrząsowy ?
« dnia: 26 Czerwiec 2013, 19:14:45 »
Witam kupiłem parę dni temu uszkodzonego przodem atosa niestety nie pali z braku iskry ,paliwo dochodzi do listwy ,czuc je i słychac pompkę.czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć czy w atosie jest jakiś wyłacznik wstrząsowy,który odcina zapłon lub gdzie znajduje się bezpiecznik od cewki lub coś w ten deseń ? Atos rocznik 99 poj 1.0
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2020, 12:16:44 przez Brt »

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169

R4ZOR

  • Gość
[Atos] wyłącznik wstrząsowy ?
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Czerwiec 2013, 22:52:55 »
dzięki jak dla mnie kopalnia wiedzy  :-)

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Atos] wyłącznik wstrząsowy ?
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Czerwiec 2013, 23:17:22 »
Jakbyś przeczytał choć te trzy strony tematów dotyczących Atosa to byś wiedział że z literaturą o tym modelu jest kiepsko i nawet na rosyjskim forum wisi tak instrukcja. Widzę jednak że będziesz pierwszym który uzupełni ten braki bo przecież "kupiłem parę dni temu uszkodzonego przodem atosa" więc i roboty będzie dużo.

R4ZOR

  • Gość
[Atos] wyłącznik wstrząsowy ?
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Czerwiec 2013, 20:16:53 »
Cytat: "kosmos2011"
więc i roboty będzie dużo.


w zasadzie duzo nie ma .Juz wyklepane to co mozna bylo wyklepać teraz tylko czekam na częsci i składam całośc. martwi mnie tylko wyciek oleju z pod aparatu lub którejś uszczelki (głowica , dekiel zaworów) ale to juz po uruchomieniu .Przy mojej omedze V6 ten bzyczek to żadna filozofia. Jeszce raz dzieki za odp.

[ Dodano: 2013-07-13, 14:02 ]
Ok problem iskry  rozwiązany. Moje autko nie posiada czujnika położenia wału ani czujnika wstrząsowego. powodem braku iskry był przerwany kabelek od modułu zapłonu przy cewce.