Autor Wątek: Przez chwilę szary dym i bardzo nierówna praca, co to?  (Przeczytany 907 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Joshi

  • Gość
Witam. Mam pytanie, ponieważ lekko zaniepokoiłem się ostatnio. Pokonałem trasę 1200km non stop bez przerwy, na drugi dzień wsiadam do autka, odpalam, z rury uleciała masa szarego dymu, a auto chodziło jakby na 2-3 garach tylko, wszystko się trzęsło i dziwny dźwięk motoru. Zrobiłem przegazówkę i po minucie stało. Już drugi raz coś takiego mnie spotkało, co to może być? Teraz jest ok, jednak ciekawi mnie co się wtedy stało?

Joshi

  • Gość
Przez chwilę szary dym i bardzo nierówna praca, co to?
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Maj 2009, 23:38:40 »
Zapomniałem dodać: jechałem na stację się zatankować, odkręcam korek i słyszę pssssyyy... z baku? Co jest ;/ ?

1mauro

  • Gość
Przez chwilę szary dym i bardzo nierówna praca, co to?
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Maj 2009, 13:56:08 »
witam to psssssssssssssy to sprawdz odpowietrzenie z baku
ja mialem juz stycznosc z takim psssssssssssssy w dieslu po dluzszej trasie robilo sie w baku takie podcisnienie ze po zgaszeniu auta doslownie wysysalo paliwo z pompy wtryskowej
jeszcze pytanie czy to pssssy bylo w twoja strone czy po odkreceniu korka zassalo powietrza z zewnatrz do baku :)

szk3

  • Gość
Przez chwilę szary dym i bardzo nierówna praca, co to?
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Maj 2009, 15:28:24 »
z tym psssssssss to często mam u ojca i czasami u siebie w baku jak odkręcam korek ale to takie drobne pssss;) myślę, że nic groźnego (odpowietrzenie baku jest dobre u ojca) i często się zdarza więc raczej nie ma czym się przejmować;)