Autor Wątek: [Atos] Linka sprzęgła  (Przeczytany 2237 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rafmed

  • Gość
Linka sprzęgła
« dnia: 22 Kwiecień 2009, 17:56:43 »
Proszę o odpowiedź, czy w Atosie istnieje możliwość regulacji linki sprzęgła? Co należy zrobić aby sprzęgło brało nieco wyżej niż 2 -3 cm od podłogi? Dziś wymieniłem kompletne sprzęgło ale nie poprawiło to rezultatu z wysokością pedału sprzęgła.
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2020, 11:54:44 przez Brt »

artur2

  • Gość
Linka sprzęgła
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Kwiecień 2009, 21:56:16 »
ciekawy temat,
napewno mozna regulowac, ale jak podpowiedzą nam doswiadczeni koledzy

rafmed

  • Gość
regulacja linki Atos
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Kwiecień 2009, 07:33:52 »
Jednak mozna regulować.
Robi się to nakrętką jaka jest widoczna na lince w oklicy podszybia. Tylko nie wiem na ile te nakrętke mozna "wkręciać" - zrobiłem to tak, że sprzęgło poszło wyżej (tak jak chciałem) i nie słychać łożyska oporowego podczas pracy silnika na luzie. Jak będzie zainteresowanie, to wkleję zdjęcia.

Witek

  • Gość
Linka sprzęgła
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Maj 2009, 16:55:13 »
Jeśli możesz to wklej zdjęcie :)

SUCHY

  • Gość
Linka sprzęgła
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Maj 2009, 22:56:22 »
Myśle że zdj. nie są potrzebne po otworzeniu maski linka wychodzi z prawej strony z podszybia. Jedną reką odciągasz całą linke a druga kręcisz śruba w zależności czy chcesz opuścić czy podciągnąć . jesli nie znajdziesz zobacz jak idzie linka od skrzyni biegów az do podszybia pozdr. ;-)

Witek

  • Gość
Linka sprzęgła
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Maj 2009, 23:50:08 »
Cytat: "SUCHY"
Myśle że zdj. nie są potrzebne po otworzeniu maski linka wychodzi z prawej strony z podszybia. Jedną reką odciągasz całą linke a druga kręcisz śruba w zależności czy chcesz opuścić czy podciągnąć . jesli nie znajdziesz zobacz jak idzie linka od skrzyni biegów az do podszybia pozdr. ;-)


Po przeczytaniu postu znalazłem :->

SUCHY

  • Gość
Linka sprzęgła
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Maj 2009, 23:53:21 »
to spoko mam nadzieje ze krecenie pomogło :-D