Forum > i20

Montaż alarmu sterowanie centralnym zamkiem

<< < (5/5)

Jacaw:
Sprawdziłem jak to działa u mnie, przy czym mój i20 miał pierwotnie centralny zamek na kluczyk, ale z uwagi na montaż alarmu mogę go też otwierać pilotem.
U mnie kluczykiem u kierowcy i pasażera zamykam i otwieram wszystkie zamki, czyli 4 drzwi + bagażnik. Natomiast przy bagażniku kluczykiem otwieram i zamykam tylko bagażnik, podniesienie klapy bagażnika u mnie nic nie zmienia i drzwi dalej pozostają zamknięte.

de_assis:
Bardzo Ci dziękuję. No to u mnie jest fabrycznie tak, że otwierając bagażnik otwiera się całe auto. Ostatnio myślałem o tym i to wygląda tak, że gdy zwolnie czujnik od domknięcia bagażnika to i drzwi się otwierają - tak jak pisałem, klapa idzoe w góre i w połowie chyba zaświeca się lampka i zwalniają się blokady w innych drzwiach, muszę to przyobserwować, jest to wada fabryczna, już teraz nie mam wątpliwości.  :roll:  :roll:  :roll:  zamki się wysypały, i jeszcze jak już przy bagażniku jestem to klapa opada i trzeba nowe siłowniczki  :roll:  
Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję.

de_assis:
Zakupiłem tą chińską centralkę, niestety NIE MAM POJĘCIA który pin w kostce odpowiada za ZAMKNIJ oraz drugi za OTWÓRZ, ktoś wie?

Inna sprawa, gdzie znaleźć stałe 12V? Jak szukać?

Mam miernik Unit UT33B do pomocy

tacim:
Wątek stary jak świat ktoś podpowie gdzie wI20 polift są przewody kierunków centralny zrobiłem ale jeszcze kierunki chce zrobic.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej