Autor Wątek: [Lantra J1] Kod lakieru  (Przeczytany 5414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

matunio20

  • Gość
[Lantra J1] Kod lakieru
« dnia: 01 Czerwiec 2013, 21:33:23 »
Witam. ma może ktoś dostęp do kodów lakierów stosowanych w lantrze J1 ? patrzyłem na tabliczce, ale nie wiem co gdzie tam jest.. potrzebny był by mi kod białego lakieru :p

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169

NieAmator

  • Gość
[Lantra J1] Kod lakieru
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Czerwiec 2013, 11:00:53 »
maluj całą w kolorze białym od audi 2006 rok  8-)

Azahiel

  • Gość
Re: [Lantra J1] Kod lakieru
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Czerwiec 2013, 17:08:27 »
Cytat: "matunio20"
Witam. ma może ktoś dostęp do kodów lakierów stosowanych w lantrze J1 ? patrzyłem na tabliczce, ale nie wiem co gdzie tam jest.. potrzebny był by mi kod białego lakieru :p


Witam ja mam na tablice po  koreańsku  i po angielsku , kod- lakieru jest u mnie w drugiej rubryce od lewej strony,tam gdzie po angielsku napisane jest PAINT jak dobrze pamiętam.
Ale jak chcesz dobrać lakier po prostu odkręć (np.klapkę wlewu paliw) i udaj się dorobić na podstawie tego elementu .

Lub zapytaj u nich  info posyłam Ci na emalia ,pozdrawiam. :evil:

matunio20

  • Gość
[Lantra J1] Kod lakieru
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Czerwiec 2013, 21:15:20 »
przepraszam ze tak późno odpisuje ale wiecie,szkoła, lalka ;D dziekuję za pomoc :)

[ Dodano: 2013-06-08, 21:18 ]
Cytat: "NieAmator"
maluj całą w kolorze białym od audi 2006 rok  

Krystian, tne koszty. najdroższe co kupilem, to podkład epoksydowy, hamerajta troche w domu mialem. staram sie robić dobrze, zeby troche wytrzymało, ale jak najtaniej :)

Azahiel

  • Gość
[Lantra J1] Kod lakieru
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Czerwiec 2013, 22:06:54 »
Cytat: "matunio20"
przepraszam ze tak późno odpisuje ale wiecie,szkoła, lalka ;D dziekuję za pomoc :)

[ Dodano: 2013-06-08, 21:18 ]
Cytat: "NieAmator"
maluj całą w kolorze białym od audi 2006 rok  

Krystian, tne koszty. najdroższe co kupilem, to podkład epoksydowy, hamerajta troche w domu mialem. staram sie robić dobrze, zeby troche wytrzymało, ale jak najtaniej :)




Pamiętaj by nałożyć-Najpierw papierem ściernym luźną rdzę odrap a na tą, która nie odpadła nanieś zwykłym pędzlem Cortanin F. Ten preparat łączy się właśnie z rdzą wchodząc z nią w reakcje chemiczną-  fioletowy kolorek jest wspaniały.
 
 
KOSZT ZAKUPU OKOŁO 8 ZŁ
po przesmarowaniu 24h i potem pokryjesz go  ochroną warstwa podkładu ...typu Hamera itd na rdze.....podkład ,lakier ,klar-rak...pozdro............. :evil: