Autor Wątek: [Accent] Białe pasy jak Viper  (Przeczytany 8039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Slayer_PL

  • Gość
[Accent] Białe pasy jak Viper
« Odpowiedź #30 dnia: 20 Sierpień 2008, 16:15:58 »
Witam ponownie, przychylam się do waszych wypowiedzi,
na tym filmiku:
http://pl.youtube.com/watch?v=btuFsb_oqUc
widać że ktoś już miał wcześniej taki pomysł i przyznam szczerze że niezbyt mi się to podoba.
Wydaje mi się że nie będę ingerował w wygląd samochodu, prawdopodobnie przesiądę się na Hyundai'a Coupe 2,7 III Gen ;), czas pokaże.

Cepter

  • Gość
[Accent] Białe pasy jak Viper
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Sierpień 2008, 23:30:06 »
witam,
w/g mnie te pasy nie pasuja do tego autka, dobry tuning ze smakiem i polotem jest bardzo trudny szczególnie przy małym budżecie. Jak tak bardzo koniecznie chcesz poprawić jego wygląd małym kosztem, to moim skromnym zdaniem wstaw zarówki xenonowe, delikatnie ospojleruj dól autka, przyciemnione szybki max 20-30 %-tową folią, spoleruj lakier "tempem", bedzie wyglądal świezo, i styka tak jak wcześniej pisali samochód to nie choinka a podrabianie znaku rozpoznawczego Vaipera bylo modne w latach 80, ubiegłego stulecia. jak nie masz kasy na felgi to odnowie ci stare pod warunkiem ze to nie sa stalówki.Pozdrawiam :)

speedmaster

  • Gość
[Accent] Białe pasy jak Viper
« Odpowiedź #32 dnia: 23 Sierpień 2008, 19:11:03 »
żarówki "xenonowe" = pasy a'la Viper :mrgreen:

vesoly

  • Gość
[Accent] Białe pasy jak Viper
« Odpowiedź #33 dnia: 23 Sierpień 2008, 22:17:23 »
Sadze, ze Cepter mial na mysli ZARNIKI XENONOWE Z PRZETWORNICAMI a nie zaroweczki H.I.D. LASER firmy BOTTARI za 29.99 komplet :)
Zarniki xenonowe o ile beda prawidlowo zamontowane i o normalnej temperaturze barwowej czyli 4000K a nie jakies 12000K beda jak najbardziej na miejscu polepszajac dosc istotnie widocznosc w nocy.

5pawel5

  • Gość
moze....
« Odpowiedź #34 dnia: 24 Grudzień 2008, 20:37:36 »
Witam, wtrące pare swoich słów i przekonań dotyczących tuningu, po pierwsze trzeba kierować się swoimi wyobrażeniami i zastosowaniami w aucie, w końcu twoje auto i tobie ma się przedewszystkim podobać, a co do driftu, to jeździłem w polsce po kilku pseudo turniejach, i nic szczególnego, gówniarze montują co popadnie i nawet nie potrafią tego wykorzystać, sam uczestniczyłem w driftach pod hamburgiem, i tam to jest naprawde drogi sport, w jeden dzień z dymem puszczasz jakieś 10 klocków minimum, jeździłem eclipsa I oczywiście przerobioną, według mnie to jest nr. jeden autko do prawdziwego driftu, nigdy nie przegralem z BMW a tam jezdzi tym 90% drifterow. Ale odszedłem od tematu, wracając do tuningu hyundai'a to moj punkt widzenia opiera sie na zastosowaniach i praktyce, dziwne jest dla mnie obniżanie i szerokie zderzaki, jak sie autem jezdzi po polskich drogach do pracy i z powrotem , kiedys nie uważałem lotek w autach, do czasu aż znalazłem prawdziwe lotki, nie te pseudo, przy 210km/h auto nabieralo wibracji przeciazenia, poprzez zastosowanie lotki reguluje aerodynamikę i przy 240km/h czuje się wiekszą pewność jazdy jak i wykonanie manawrów, naprawde auto jest bardziej stabilne.
Wiele osob nie wierzy ze z silnikiem 1.3 mozna jezdzic takimi predkosciami, ale powiem ze to nie jest max co mozna wyciagnac, hyundai'e posiadaja niezwykle udogodnienia, pozwalajace na naprawe tani tuning, i sa swietna baza do tego. Optycznie wiele bym nie zmieniał, ew maske z hydroaluminium bo wlokna nie uznaje, odpowiednie alu felgi, ale nie moga odwracac uwagi od auta, wydech, filtr stozkowy, na poczatek to wystarczy, a pozniej troche popracowac nad silnikiem i do przodu..... Wszystko zależy od budżetu i potrzeby.

Co do wieśniackiego tuningu to się zdarza, ale lepsze jest to że jest na to popyt. Zakupiłem okazjonalnie w niemczech calibre, wystawiłem za 4000zł kilku klijentów przyjechało ale nie sprzedałem, włożyłem w auto 500zł, kupiłem w cholere światełek jarzeniowych, pokrowce, pseudo aluminiowe chodniki, w miejsca zadrapań i odprysków lakieru zamontowałem odblaskowe światełka do tego krzywe alufelgi z allegro i poszedł za 6000zł od ręki.

A co do reklam na aucie akcesorii tuningowych, to jak ci za to zapłacą lub dadzą sprzet gratis to w zamian możesz je nakleić, ale tak bez powodu to nie widzę w tym sensu, ale podstawą tuningu nie jest auto tylko kasa. Wedłóg mnie to zakup auta to jest 10%budżetu wizualizacji 10%, 70% mechaniki, a 10% rezerw na dobry alkohol.

Jarek

  • Gość
[Accent] Białe pasy jak Viper
« Odpowiedź #35 dnia: 24 Grudzień 2008, 22:19:37 »
Zacznijmy od końca:
Cytat: "5pawel5"
10% rezerw na dobry alkohol

Chyba za dużo przeznaczyłeś na alkohol, ten tekst wyraźnie na to wskazuje.
Reszta tekstu to bajki pod choinkę dla dzieci i to w krajach gdzie rzadko widują samochód ;-)

5pawel5

  • Gość
[Accent] Białe pasy jak Viper
« Odpowiedź #36 dnia: 24 Grudzień 2008, 22:53:23 »
zawsze trzeba przeznaczyc cos na promocje, ja na to mowie alkohol, ale ogolnie chodzi mi o imprezy, zjazdy, czy drifty gdzie moge sie czegos nauczyc, z hyundai'em dopiero zaczynam przygode bo duzo slyszalem iz jest bardzo tani w tuningu, poza tym ma wiele elementow i zastosowan wspolnych z eclipsa ktorej tez jestem wlascicielem, a jak sie orientujesz lub nie to auto(baza) nie jest zadnym kosztem w porownaniu z tuningiem, ja mam inne wyobrazenia i przezycia zwiazane z tuningiem niz ty, mnie nie rajcuje kierownica po prawej stronie, bo dla mnie osobiscie to jest beszczelność, tak jak i miliony bezsensownych nalepek czy tribali, ale każdy ma prawo do swojej wizualizacji, a najlepszy tuning w europie to niemcy, a na swiecie to japonia, dużo jeździłem próbowałem sie nawet w rajdach mazurskich, i powiem Ci że w nie potrafię jeździć w dużej pojemności, dlatego chce spróbować od podstawy do poj. 1.4, masz inne wyobrażenia miej je dalej. Chętnie bym ich wysłuchał.

gt115pssss

  • Gość
[Accent] Białe pasy jak Viper
« Odpowiedź #37 dnia: 10 Styczeń 2009, 12:05:56 »
czytam sobie i czytam...
zostalo mi troche farby z malowania jak ktos chce to pw :D

te pasy na accencie tragedia.....hyundai nigdy czegos takiego nie naklejal na swoje auta nawet na usportowione.

Dodano:
Cytuj
Co do wieśniackiego tuningu to się zdarza, ale lepsze jest to że jest na to popyt. Zakupiłem okazjonalnie w niemczech calibre, wystawiłem za 4000zł kilku klijentów przyjechało ale nie sprzedałem, włożyłem w auto 500zł, kupiłem w cholere światełek jarzeniowych, pokrowce, pseudo aluminiowe chodniki, w miejsca zadrapań i odprysków lakieru zamontowałem odblaskowe światełka do tego krzywe alufelgi z allegro i poszedł za 6000zł od ręki.


niewierze, czy to sie dzieje naprawdę? <hahaha>

---
Brt85:Używaj opcji edytuj! Czytaj regulamin!