Autor Wątek: Linka recznego Lantra Kombi 96  (Przeczytany 899 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

skubiak

  • Gość
Linka recznego Lantra Kombi 96
« dnia: 05 Kwiecień 2009, 12:49:55 »
Witam
wie ktoś czy linka ręcznego jest w całości czy jest gdzieś łączona i czy da się to wymienić bez zdejmowania dywanika na podłodze .
jak ktoś by znal jakiś dobry sklep na necie gdzie można dostać linki ręcznego będę wdzięczny bo jakoś nie mogę znaleźć

cezary46

  • Gość
Linka recznego Lantra Kombi 96
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Kwiecień 2009, 14:35:22 »
Witam Kolegę z Jeleniej. Linka jest w całości.Lewa lub prawa.W Jelonce możesz kupić (zamówić) w sklepie na Osiedlu Robotniczym, Sudecka lub w Intercars na Złotniczej. Koszt około 60 zeta.

daroreczek

  • Gość
Linka recznego Lantra Kombi 96
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Kwiecień 2009, 14:35:34 »
Nie jestem pewien , ale przeważnie jest łączona zaraz przy drążku ręcznego wystarczy ze rozkrecisz podłokietnik i zdejmiesz i chyba powinieneś mieć blaszke i do której będą przykręcone dwie linki ,a sklep to ci nie pomogę pozdrawiam

Oddi

  • Gość
Linka recznego Lantra Kombi 96
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Kwiecień 2009, 12:02:24 »
cały panel środkowy nad tunelem musisz zdjąć, nie musisz wyciągać dywaników

nie wiem co rozumiecie przez łączona, ale na moje oko jest cała - na początku przy ręcznym przykręcana i potem na końcu przy tylnich hamulcach.

A co do miejsca zakupu to kiedyś w firmie Autolinka pod warszawą były w dobrej cenie, wysyłali w kraj linki.

pozdro

BartBartez

  • Gość
Linka recznego Lantra Kombi 96
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Kwiecień 2009, 13:48:34 »
Cytat: "Oddi"
nie wiem co rozumiecie przez łączona

Są dwie długie linki - lewa i prawa i chyba jedna krótka od dźwigni ale tego nie jestem pewien.