Forum > i20
[i20 PB] Światła do jazdy dziennej Hyundai i20
el capitan:
Ledy zamontowane w jednym z ASO w Poznaniu, Niestety albo mechanik bardzo się spieszył albo zapomniał o pojęci takim jak estetyka i tak skutecznie ubrudził światła klejem, ze nie da się ich doczyścić. Na 17 stycznia jadę na wyminę tychże lamp na nowe - zobaczymy jak tym razem się uda.
Kurako:
jakieś zdjęcie?
el capitan:
Już momencik, nie mogłem dodać zdjęć, dopiero po 5 poście mi się odblokowało:)
Panowie montują takie światła, ponoć jest to produkt zalecany przez firmę Hyundai...
LED KEETEC
.....
Kurako:
wiadomo, że jak zlecamy komuś zrobienie czegoś to oczekujemy, że zrobi ten ktoś to dobrze :) i jak nie zrobi to oddajemy na gwarancje, ale moim zdaniem troche przesadzasz bo tam nic nie widać, żadnego kleju :) chyba ze ja nie widzę? :mrgreen:
el capitan:
A te białe cuda na obrzeżach to co?;) Sól?
Zresztą jak obejrzał to kierownik ASO stwierdził, ze tak nie może być i wymienią na nowe...wiec może jednak nie przesadzam, skoro auto jest nowe i montuję do niego nowe akcesoria;)?
W swojej astrze F wymieniałem światła i udało mi się nic nie zabrudzić - a modyfikacji dokonywałem na parkingu przed blokiem;)
Nawigacja
[#] Następna strona