Autor Wątek: [Atos] [Atos] Sprzęgło - jak wyregulować?  (Przeczytany 12070 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

potom

  • Gość
[Atos] Sprzęgło - jak wyregulować?
« dnia: 08 Styczeń 2012, 19:31:48 »
mam pytanie odnośnie sprzęgła jak u was ;biorą ; bo u mnie z samego dołu i czy da się to jakoś wyregulować czy to rychły koniec tarczy pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2020, 12:07:38 przez Brt »

NieAmator

  • Gość
[Atos] Sprzęgło - jak wyregulować?
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Styczeń 2012, 22:49:31 »
da się sprzęgło wyregulować. W lantrze zawsze mi brało od dołu. I nic sie nie działo

Vanitum

  • Gość
[Atos] Sprzęgło - jak wyregulować?
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Styczeń 2012, 08:57:25 »
oczywiście, że można sprzęgło wyregulować... w komorze silnika masz takie pokrętło którym to robisz... jak będę przy Atosie i będę pamiętać to zrobię foto i wrzucę.

potom

  • Gość
[Atos] Sprzęgło - jak wyregulować?
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Styczeń 2012, 11:16:11 »
ok dzięki wczoraj kupiłem drugiego atosa [co za miłośc] i sprzegło też jest nisko pozdrawiam

NieAmator

  • Gość
[Atos] Sprzęgło - jak wyregulować?
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Styczeń 2012, 11:20:49 »
:D

colek

  • Gość
[Atos] Sprzęgło - jak wyregulować?
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Styczeń 2012, 17:28:56 »
W komorze silnika u góry po prawej stronie jest regulacja sprzęgła w miejscu gdzie wychodzi ze ściany taka linka, ale będzie lepiej jak Vanitum wrzuci fotkę

Vanitum

  • Gość
[Atos] Sprzęgło - jak wyregulować?
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Styczeń 2012, 21:22:07 »
Fotka będzie najdalej w sobotę, bo niestety jak jadę do pracy to jeszcze jest ciemno, a jak z niej wyjeżdżam, to już jest ciemno. W sobotę mam zamiar pogrzebać troszkę przy anosiu, to fotę na pewno strzelę.

[ Dodano: 2012-01-19, 09:28 ]
Sorki za opóźnienie, ale mam niedobory wolnego czasu.
W tej okolicy szukaj regulacji sprzęgła:


A to jest sama regulacja:

Oczywiście kręcisz tą dziwną nakrętką.
Do regulacji najlepiej weź sobie druga osobę, usiądź w aucie, zaciągnij ręczny, odpal silnik i delikatnie próbuj ruszyć z drugiego biegu. Druga osoba niech kręci, aż będzie ci pasowało. Tylko uwaga: jak przesadzisz, będziesz mieć problem z wbijaniem biegów. Ja po wielu kombinacjach wróciłem do starych ustawień.

potom

  • Gość
[Atos] Sprzęgło - jak wyregulować?
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Styczeń 2012, 19:37:18 »
no to jutro zaczynam krecić  wielkie dzięki