Autor Wątek: [Atos] Światło wsteczne  (Przeczytany 8421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zybon

  • Gość
Światło wsteczne
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Grudzień 2009, 14:19:38 »
Nie wiem czy jako tako samą kulkę dokupisz, ale jak masz jakiegoś kumatego mechanika to powinien coś dorobić z kulki np. od łożyska tylko nie pamiętam jaką ta kuleczka miała średnice, wiec pozostaje metoda prób ;-)

jergar

  • Gość
Światło wsteczne
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Grudzień 2009, 17:15:08 »
Mnie mechanicy jak im powiedziałem ze kulkę zgubili zrobili wielkie oczy ale pojechałem i wsadzili nową kuleczkę (2 przy okazji zgubili) i wsteczne światło działa (pozostał mi automat niepotrzebnie kupiony) pozdrawiam

leszek1311

  • Gość
Światło wsteczne
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Styczeń 2010, 13:19:01 »
Witam .
 Mam pytanie do kolegów którzry wymieniali czujnik cofania . Czy podczas wymiany trzeba spuścić olej ze skrzyni biegów, czy wystarczy w miarę sprawnie podmienić a ewentualne ubytki uzupełnić. Wiem że temat był poruszany w ubiegłym roku , ale niechcę zakładać nowego . Za odpowiedź z góry dziękuję .

jergar

  • Gość
Światło wsteczne
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Styczeń 2010, 17:44:37 »
W moim Atosie Prime przy wymianie czujnika cofania nie wylewał się prawie olej chociaż skrzynia była świeżo po remoncie i olej wlany nowy. :mrgreen:

leszek1311

  • Gość
Światło wsteczne
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Styczeń 2010, 08:15:12 »
Dziękuję za odpowiedź. Już wymieniłem , na zimnym silniku olej był gęsty i też nie wypływał, kulka też nie wypadła. Na ulotce przy nowym czujniku było zaznaczone i napisane w różnych językach tylko nie po polsku, że trzeba uważać na tą właśnie kulkę, pamiętać o założeniu podkładki aluminiowej. Po wymianie światła działają i przegląd podstęplowany.