Forum > Trajet

Brak sygnałów świetlnych z kierunkowskazów przy ryglowaniu.

<< < (2/2)

dawidek102:
TomCat, TomCat,
Rozwiązałeś jakoś ten problem? bo u mnie w Trajetcie jest podobnie, co kilka dni gdy naciskam przycisk na pilocie "zamknij" auto nie reaguje, do tego tez nie reaguje na zamkniecie przyciskiem w drzwiach. Gdy ręcznie zamykam wszystkie drzwi przy zamknięciu ostatnich włącza sie alarm. Otwieranie dziala caly czas normalnie

TomCat:
Witam. Do dawidka102..niestety prócz tego co sam sprawdziłem, że siłownik w klapie bagażnika jest sprawny...nie zrobiłem nic więcej..nadal zamykam bagażnik kluczykiem...jakoś brak mi determinacji..może z tej racji, że tak często nie zaglądam do bagażnika...Z rozmów ze znajomymi wynika, że jednym z powodów może być rozprogramowanie sterownika centralnego zamka...nie jest generowany sygnał sterowania siłownika klapy..prawdopodobnie naciskane były przyciski na kluczyku poza zasiegiem auta lub też podczas otwierania kluczykiem bagażnika nacisnąłem przypadkowo na pilocie ktorys z przycisków...Gdybyś poradził sobie z tym problemem, to z podziel się na forum swoja wiedzą..pozdrowienia

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej