Autor Wątek: Włącznik ogrzewania szyby  (Przeczytany 992 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kris_DG

  • Gość
Włącznik ogrzewania szyby
« dnia: 10 Marzec 2009, 12:43:06 »
Witam wymieniałem ostatnio oświetlenie konsoli środkowej i mam problem z przyciskiem ogrzewania tylnej szyby. Działa tylko podświetlenie symbolu natomiast nie działa ta mała lampka sygnalizująca włączenie funkcji. Przy okazji zastanawiam się czy u was tez ten przycisk przy włączonym ogrzewaniu szyby nie zostaje w pozycji wciśniętej jak np halogeny przeciwmgielne??U mnie wciska się go włącza ogrzewanie szyby i przycisk wraca znów go góry.

adams502

  • Gość
Włącznik ogrzewania szyby
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Marzec 2009, 12:52:40 »
To normalne, że po wciśnięciu wraca do swojej pozycji, ale po załączeniu ogrzewania powinna się zaświecić dioda na przycisku (ciemny pomarańcz)

Kris_DG

  • Gość
Włącznik ogrzewania szyby
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Marzec 2009, 17:38:44 »
Na pewno tez zarówka która tam przymierzałem jest ok bo w innym miejscu świeciła...
Widziałem gdzieś taki przełącznik na allegro ale 40zł za taka pierdółkę a poza tym nie mam pewnosci ze to przełącznik :/

adams502

  • Gość
Włącznik ogrzewania szyby
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Marzec 2009, 18:02:46 »
Jeżeli nie działa podgrzewanie szyby to dioda się też nie zaświeci. Może po prostu nie dochodzi z jakiś przyczyn zasilanie do włącznika. Spalony bezpiecznik, uszkodzony kabel? Przekręć kluczyk do zapłonu i sprawdz czy w kostce pojawia się napięcie.

Kris_DG

  • Gość
Włącznik ogrzewania szyby
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Marzec 2009, 10:36:38 »
Swieci symbol ogrzewania to chyba dochodzi napiecie :> Miernikiem jakis to sprawdzic?
Ogrzewanie działa.
Mam na oku do kupienia ten włacznik ale najpierw musze sie upewnić czy to to