Autor Wątek: [ix20] Zawieszenie  (Przeczytany 37756 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jack55

  • Gość
[ix20] Zawieszenie
« Odpowiedź #75 dnia: 27 Kwiecień 2015, 20:29:21 »
Cytat: "Multila"
Ja również dołożę kilka słów. Póki co mam na liczniku 3 tys. km i zawieszenie pracuje dobrze. Nie dostrzegam żadnych wad i oby tak zostało :-)

Z powodu wizyty w Polsce wybrałem się dzisiaj tak z czystej ciekawości na jazdę testową ix20 rocznik 2015 silnik 1.6 benzyna. I doznałem małego szoku.Przejechałem najgorsze ulice,także po kostce  brukowej.Zawieszenie o dziwo nie odskakiwało na nierównościach i idealnie filtrowało wszystkie dziury na drodze.Na mój rozum Hyundai dobrał wreszcie odpowiednie amortyzatory w tym modelu i naprawdę nie miałem się do czego przyczepić.W porównaniu do mojego egzemplarza rocznik 2011, który sprzedałem w zeszłym roku -różnica straszna jakbym jechał zupełnie innym samochodem. I co Wy na to?

wojbur

  • Gość
[ix20] Zawieszenie
« Odpowiedź #76 dnia: 28 Kwiecień 2015, 00:48:36 »
Nie wiem jak jeżdził rocznik 2011, ale ojciec odbierał w czerwcu 2014 i zawieszenie zarówno Jemu, jak  mnie przypadło do gustu, pewnie na 16 calowych kołach prowadzenie byłoby jeszcze lepsze, ale to nie jest kompaktowe GTI przecież :)

Offline Dider

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 127
[ix20] Zawieszenie
« Odpowiedź #77 dnia: 03 Maj 2015, 23:01:08 »
W moim ix20 po przejechaniu 3000 km nic nie stuka. Mam za to inne "uwagi" co do auta. Tyle,  że nie przeszkadzają podczas jazdy - bo to sprawy wizualne,  które  w nowym aucie nie powinny występować.  Szczegolnie,  że w dużo starszym koreańcu, którego mam takie rzeczy niewystępowały. Ogólnie nie jest źle.