Autor Wątek: Centralny zamek w accencie - gdzie podlaczyc pilot?  (Przeczytany 1043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cerB

  • Gość
Centralny zamek w accencie - gdzie podlaczyc pilot?
« dnia: 27 Luty 2009, 09:55:47 »
Witam!
Czy ktos z was podlaczal pilot do centralnego zamka w accencie?
 Moze jakies fotoinstrukcja?
Gdzie znajde strwonik centraliki zeby sie wpiac?

IgoReCzeK

  • Gość
Centralny zamek w accencie - gdzie podlaczyc pilot?
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Luty 2009, 10:29:03 »
Cytat: "cerB"
Czy ktos z was podlaczal pilot do centralnego zamka w accencie?

Witam. Nie wspomogę wiedzą odnośnie dokładnej lokalizacji centralki centralnego zamka ( znajduje się pod kolumną kierowniczą lub w jej okolicy ), bo nie posiadam już Accenta, ale chciałem dodać do tematu, że u mnie owa centralka była sterowana autoalarmem a ten dopiero pilotem. Potrzebny był jeszcze dodatkowo siłownik master do zamka znajdującego się w drzwiach kierowcy. Pozdrawiam Igor.
P.S.
Proponuję przeczytać również to:
1. Lokalizacja centrakli;
2. Centralny zamek.

cerB

  • Gość
Centralny zamek w accencie - gdzie podlaczyc pilot?
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Luty 2009, 10:38:28 »
silownik w drzwiach kierowcy jest jednak... sprawdzałem. centralke podlaczalem juz nie raz ale nigdy w accencie

cerB

  • Gość
Centralny zamek w accencie - gdzie podlaczyc pilot?
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Luty 2009, 11:09:50 »
a moze ktos mi powiedziec w jakie kable mam sie wpiac?

Cien

  • Gość
Centralny zamek w accencie - gdzie podlaczyc pilot?
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Luty 2009, 13:04:31 »
Jak znajdziesz daj znac - za jakis miesiac czeka mnie to samo ;-)

maciej

  • Gość
Centralny zamek w accencie - gdzie podlaczyc pilot?
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Luty 2009, 21:05:43 »
Witam, instalowalem cz w Accencie '96 ale nie mialem silownikow polozonych ani sterownika. kladlem wszystko sam od poczatku :-( jezali chodzi o mastera (silownik sterujacy - dajacy impulsy) propinuje robic 2 po obu stronach z przodu i dodatkowo guzik sterujacy w kokpicie (jak ktos chce wysiasc na swiatlach bez wylaczania stacyjki) ciagniecie za ten pipek z silownikiem jest uciaziwe chodzi ciezej niz zwykle. jezeli chodzi o centralke sterowana pilotem to takiej nie widzialem trzeba by sie zorientowac jezeli niema to pozostaje dodac do zestawu centralke alarmowa z pilotem. jezeli kogos interesuja jakies schematy montazu i zamka i alarmy moge udostepnic prosze na privie podac maila.