Forum > Zakup Hyundaia

Serwis Szczecin i okolice

(1/2) > >>

Marek:
Witam
Poszukuję opinii na temat serwisów Hyundaia w Szczecinie i woj zachodniopomorskim.Wiem,ze jest Darkat na Gdanskiej, nowy serwis chyba gdzies przy Szosie Poznanskiej i Darkat w Stargardzie.Czy ktoś korzystał z usług tych serwisów? Jakie wrażenia,warto? Mam Elantre XD 2006 i zbliza się serwis na 45kkm.Dziękuję za wszystkie opinie.Pozdrawiam

spidero:
korzystalem na gdanskiej, solidnie i dobrze, ale wydaje mi sie ze troche drogo

TOSIAK:
korzystam ja i mój ojciec od lat z darkatu w Stargardzie solidnie nigdy nie naciągają i zawsze wszystko było ok. Byłem tam na wielu przeglądach zrobią każdy samochód a sam mam też Elantre właśnie kupiłem u nich:) polecam tam też założenie gazu jak by ktoś chciał zakładałem tam już 3 :P gwarancja i serwis też wszystko ok POLECAM :)

Marek:
Dziękuję za informacje <piwo> ,która cieszy mnie tym bardziej,ze też mam Elantre XD wiec jest nadzieja,ze mają pojęcie o tych autkach i zrobią to co mają zrobic nie psując przy tym nic :-D ,w lipcu konczy sie gwarancja <czytaj> i solidnie zrobiony przegląd nie zaszkodzi.Pozdrawiam

Jurwazy:
Ja niestety mam niezbyt dobre doświadczenia z Darkatem w Stargardzie. Ale może to jednostkowy przypadek. Życzę powodzenia w zmaganiach z techniką.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej