Autor Wątek: Serwis Szczecin i okolice  (Przeczytany 3389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marek

  • Gość
Serwis Szczecin i okolice
« dnia: 26 Luty 2009, 15:36:00 »
Witam
Poszukuję opinii na temat serwisów Hyundaia w Szczecinie i woj zachodniopomorskim.Wiem,ze jest Darkat na Gdanskiej, nowy serwis chyba gdzies przy Szosie Poznanskiej i Darkat w Stargardzie.Czy ktoś korzystał z usług tych serwisów? Jakie wrażenia,warto? Mam Elantre XD 2006 i zbliza się serwis na 45kkm.Dziękuję za wszystkie opinie.Pozdrawiam

spidero

  • Gość
Serwis Szczecin i okolice
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Luty 2009, 10:25:46 »
korzystalem na gdanskiej, solidnie i dobrze, ale wydaje mi sie ze troche drogo

TOSIAK

  • Gość
Serwis Szczecin i okolice
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Luty 2009, 23:36:41 »
korzystam ja i mój ojciec od lat z darkatu w Stargardzie solidnie nigdy nie naciągają i zawsze wszystko było ok. Byłem tam na wielu przeglądach zrobią każdy samochód a sam mam też Elantre właśnie kupiłem u nich:) polecam tam też założenie gazu jak by ktoś chciał zakładałem tam już 3 :P gwarancja i serwis też wszystko ok POLECAM :)

Marek

  • Gość
Serwis Szczecin i okolice
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Luty 2009, 12:10:19 »
Dziękuję za informacje <piwo> ,która cieszy mnie tym bardziej,ze też mam Elantre XD wiec jest nadzieja,ze mają pojęcie o tych autkach i zrobią to co mają zrobic nie psując przy tym nic :-D ,w lipcu konczy sie gwarancja <czytaj> i solidnie zrobiony przegląd nie zaszkodzi.Pozdrawiam

Jurwazy

  • Gość
Serwis Szczecin i okolice
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Marzec 2009, 23:32:33 »
Ja niestety mam niezbyt dobre doświadczenia z Darkatem w Stargardzie. Ale może to jednostkowy przypadek. Życzę powodzenia w zmaganiach z techniką.

Marek

  • Gość
Serwis Szczecin i okolice
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Marzec 2009, 21:54:23 »
Hmmm, no i zwariowałem, jedni chwalą ,drudzy ganią, takie same skrajne opinie słyszałem o Darkacie na Gdanskiej w Sz-nie.Moze ktos ma doswiadczenia z drugim serwisem w Szczecinie,jest zdaje się w koło Szosy Poznanskiej w kierunku Gumieniec?

TOSIAK

  • Gość
Serwis Szczecin i okolice
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Marzec 2009, 22:47:53 »
Kolego tak zawsze będzie zawsze będą różne opinie to tylko ludzie mogą sie nieraz pomylic ja mówie za siebie ja w Stargardzie akurat nie miałem nigdy problemów łącznie z tym że jak go kupiłem miał jescze nie cały rok gwarancji a kupiłem u nich to do końca gwarancji wszystko mi robili czy tam zmieni żarówkę obojętnie podjeżdzałęm migiem robili i odjeżdzałęm żaden problem i za darmo a na koniec gwarancji darmowy fullll serwis nie wiem czy tak miałem bo u nich kupiłem czy miałem szczęscie ;) ja akurat Polecam :)

Dodam że serwisuje u nich cztery samochody zrobią każdą markę tak myśle :)

Marek

  • Gość
Serwis Szczecin i okolice
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Marzec 2009, 13:36:45 »
Dziekuję za opinie i odpowiedzi.W sumie o to mi chodzi,zrobić przegląd serwisowy,bo auto jest stosunkowo młode,jeszcze na gwarancji i absolutnie nic mu nie dolega, więc poza standardowymi czynnościami serwisowymi nic więcej nie trzeba robić.Zadzwonię do Stargardu i popytam ich co i jak.Pozdrawiam

jachus

  • Gość
Serwis Szczecin i okolice
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Marzec 2009, 21:03:41 »
a ja zdecydowanie NIE POLECAM tego serwisu.

Fakt faktem usterka była nietypowa.

Serwis tylko częściowo czuł się winny wobec swoich błedów.

Irytujący jest fakt ze jesli zostawiamy auto na dluzej to nikt nie pofatyguje się aby klienta odwieźć na busa lub wezwać taksówke.

Auto po przeglądzie otrzymujemy brudne.

Każdemu zainterosowanemu na prv mogę udzielić info dlaczego nie warto tam naprawiać.