Forum > Accent

[Accent X3] Podświetlenie schowka

(1/2) > >>

MarcinW90:
Witam forumowiczów, chciałbym zainstalować u siebie w samochodzie podświetlenie otwieranego schowka pasażera. Moje pytanie czy była to opcja i czy ktos z Was to ma i czy być może już ktos wpadł na taki pomysł i takie coś zrobił u siebie ??  8-)

skali:
Przerabiałem temat w Lantrze. W Scoupe to miałem i brakowało mi tego w kolejnym aucie. Oczywiście jest to do zrobienia, potrzebujesz wyłącznika krańcowego, kilka kilometra kabli, żarówki z oprawą i oczywiście zasilania.
Ja odpadłem po tym jak stwierdziłem że trzeba ingerować w schowek i pruć kokpit ( co było oczywiste ) :D

Więc jest to do zrobienia, wiedza jakaś wielka do tego potrzebna nie jest, zasada działania wyłącznika krańcowego także nie jest skomplikowana.. Jak masz za dużo czasu to działaj ;p

lukaszl86ldz:
ja mam zamiar u siebie w baleno podpiąć pod zapalniczkę taśmę led np. długości 10 cm i podkleić w schowku jakoś umiejętnie , ewentulanie w  schowku będę montował gnaizdo zapalniczki potrójne które ma też wejście usb i pod wejście jakąś lampkę może ale chyba nie tędy droga i zrobie ledy , tylko niech cieplej będzie

Jokoko:
Ja mam wyciąłem w miejsce tabliczki gdzie Masz dane odnośnie ciśnienia w ogumieniu. Użyłem do tego oprawki schowka z astry 3 i hyundajowskiego wyłącznika światła z drzwi. Ledówka dobrze świeci,a wszystko podpięte pod zapalniczkę.

lukaszl86ldz:
nie daję głowy ale gdzies na forum był manual jak to zrobić  :mrgreen:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej