Autor Wątek: [Atos Prime] [Atos Prime] Brak świateł cofania  (Przeczytany 6271 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Piotrgdynia

  • Gość
[Atos Prime] Brak świateł cofania
« dnia: 09 Styczeń 2013, 10:40:43 »
Witam, jakiś czas temu padły mi dwa światła cofania, wydaje mi się że przestały świecić w tym samym czasie, wymieniłem żarówki na nowe ale dalej się nie palą. Nie mam pojęcia jaki sprawdzić bezpiecznik dlatego proszę o pomoc. A jeśli nie bezpiecznik to gdzie mam szukać przyczyn i jak je moge samemu znaleść?
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2020, 12:15:28 przez Brt »

potom

  • Gość
[Atos Prime] Brak świateł cofania
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Styczeń 2013, 20:10:51 »
czywiście sprawdż bezpiecznik ale ja osobiście stawiam na włącznik na skrzyni biegów

Offline Zbyszek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1311
[Atos Prime] Brak świateł cofania
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Styczeń 2013, 23:16:25 »
Cytat: "Piotrgdynia"
Nie mam pojęcia jaki sprawdzić bezpiecznik

Mówiąc najprościej: musisz zlokalizować bezpiecznik odpowiedzialny za te światła przy pomocy instrukcji obsługi bądź rozpiski na puszce z bezpiecznikami. Wyjąć i sprawdzić czy nie jest przepalony. Jeśli nie będzie tego widać to ostatecznie podmień go innym ale o takiej samej wartości amperów. Jeśli nie dasz sobie z tym rady to niestety podjedź do warsztatu. Może okazać się też, że jest tak jak pisze kolega potom.
Nie dysponuję niestety schematem do Atosa. Może któryś z kolegów posiada fotkę przedstawiającą w którym miejscu w Atosie jest ten bezpiecznik?

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Atos Prime] Brak świateł cofania
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Styczeń 2013, 00:01:12 »

Offline Zbyszek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1311
[Atos Prime] Brak świateł cofania
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Styczeń 2013, 00:14:27 »
Też na to patrzyłem... Pytanie czy schemat od Atosa '99 jest adekwatny w Atosie Prime '05 dlatego dobrze by było żeby ktos z użytkowników Atosa Prime się wypowiedział...