Autor Wątek: ospojlerowanie  (Przeczytany 1575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ejsmo_ziom1987

  • Gość
ospojlerowanie
« dnia: 03 Luty 2009, 14:21:53 »
tak jak w temacie mam pytanko co do ospojlerowania scoupe z 93 czy są dostępne jakieś spojlerki lotki a jak nie czy można dopasować od czegoś innego mianowicie chodzi mi o zderzak przód i tył proszę o rady

Tomasz1023

  • Gość
ospojlerowanie
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Luty 2009, 16:58:51 »
Temat był poruszany na starym forum......
Do S-coupe niestety nie ma nic fajnego.Jest ospojlerowanie z ATH , nawet jest stronka na necia ale ceny sa kosmiczne.....Sam miałem taki przedni zderzak ,dostałem cudem na giełdzie i naprawde niezle to wyglądało...

Sarna

  • Gość
ospojlerowanie
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Luty 2009, 09:36:00 »
Ja mam lotke zamocowaną na tylnych słupkach. Ale gdzie taką kupić nie mam pojęcia.Autko już tak przyjechało z Niemiec.

Tigersoft

  • Gość
ospojlerowanie
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Luty 2009, 09:59:17 »
takiel lotki nie mogę dostać :(

ale tylny spoiler montuję od alfa romeo :)







efekt końcowy ma być taki :



niestety to autko na zdjęciach już idzie do kasacji, ale dokończę mój projekt na moim drugim S-Coupe :)

Do tego jeszcze zderzak od BMW E36 do przerobienia i mam zamiar uzyskać taki efekt jak na poniższym fotomontażu :)

i co myślicie o moich pomysłach ?

wachers

  • Gość
ospojlerowanie
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Luty 2009, 11:10:55 »
Spoiler ładnie pasuje tylko ciekawi mnie jak go zamontowałeś. Mieści sie on na szerokość klapy bagażnika? przy otwieraniu nie czepia o szybe bo jest całkiem wysoki?

Tigersoft

  • Gość
ospojlerowanie
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Luty 2009, 11:29:58 »
wszystko jest prawie idealnie, trzyma sie na 4 śrubach pod które nawierciłem tylko otwory, nie dotyka szyby, tylko trochę trzeba było go naciągnąć na szerokość przy szybie a na końcu troche szpachlu nałożyć bo nie jest pod prostokątną klapę tylko bardziej trapezową. Ogólnie nie jest źle i po małych przeróbkach pasuje idealnie :) A wygląda naprawdę ładnie :) jak skończe to wrzuce fotki :)