Forum > Santa Fe SM
[Santa Fe SM] odpala jak ma chęci a jak nie to gasnie
weldon:
Żebym tylko nie namieszał ... :?
Znalazłem:
- Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi - błąd P1181 zawór regulacji ciśnienia paliwa
- Hyundai Accent - błąd P1190 Intake Throttle Actuator Siłownik przepustnicy ssania
Pozdrawiam
piotrek18131:
Byłem u znajomego co specjalizuje się w układach wtryskowych diesel i pod względem układów paliwowych jest wszystko ok. Ma załatwić zawór regulacji ciśnienia i zobaczymy czy pomogło..
BMsw:
Miałem coś podobnego , też gasł kiedy mu się podobało , szczególnie przy dużym obciążeniu silnika, na kompie nie wyrzucało żadnych błędów , ale jednak siedział zawór regulacji ciśnienia. Kupiłem na alledrogo za 500 zł (w serwisie zaśpiewali 2 tysie) wymieniłem w 20 min. i autko od tamtej pory jeździ bez zarzutu.
piotrek18131:
Witam. Czujnik kupiłem wczoraj nowy założyłem i aż do dziś było wszystko dobrze.. Odpaliłem dziś rano auto było wszystko ok wyjechałem z domu przejechałem z 15km i koniec jazdy. Ponowna próba odpalenia zagadał ujechałem 1km zdechł..Z tego co zauważyłem teraz nie ma w ogóle kontrolki od immobilisera (tego samochodu z kluczykiem) :evil: :evil: :evil:
[ Dodano: 2013-01-26, 17:34 ]
Wymontowałem pętle od immobilizera czy jest możliwość jakoś sprawdzenia jej??
I czy wie ktoś gdzie znajduje się sterownik immobilisera ?
kosmos2011:
--- Cytat: "piotrek18131" ---I czy wie ktoś gdzie znajduje się sterownik immobilisera ?
--- Koniec cytatu ---
http://hyundaiklub.pl/forum/viewtopic.php?t=2881
Nawigacja
[#] Następna strona