Forum > Santa Fe SM

[Santa Fe SM] sworznie przedniego wahacza

(1/1)

radek7803:
Witam kolegów, mam problem ze sworzniami w ciągu 2 lat trzeci kpl. Swag wytrzymał 7 m-cy tłukł się i trzeszczał jak stary tapczan. Jakieś japońskie po około 90 zł za szt , nazwy nie znam, już po 3 miesiącach się tłuką, jeżdżę po mieście, nie w terenie. Co ciekawe oryginalne wytrzymały prawie 170 tys a od ich wymiany porażka. Ale mechanik zadowolony !! Opony mam 15x 70x 225 -więc nie jakieś niskie deski, reszta {końcówki, łączniki amory }OK. Planuje kupić org Hyundaia o ile org są sworznie a nie tylko pudełko, lub Herth+ Buss. W żadnym samochodzie nie miałem takich problemow,
Proszę o podpowiedzi, z góry dziękuję..

Arni71:
Ja właśnie wymieniłem oba, znaczy się mechanik - zobaczymy ile wytrzymają - ale nie wiem jakie zamontował, z moich doświadczeń z nim to nie zamontował mi badziewia - spróbuję się dowiedzieć jakie. ( o cenie też nic nie powiem bo zostawiłem u niego dzisiaj 1500zeta - wymiana 2 dźwigienek zaworowych, 2 hydraulików, 2 sworznie wahacza, olej w silniku i wszystkie filtry + robota)

Waldemar:
Arni to co Ci się działo że wymieniałeś dzwigienki i popychacze hydrauliczne ? Co stukało? Jak możesz to napisz

Pozdrawiam Waldek

felkner:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej