Autor Wątek: [Scoupe GT] Pare drobnych usterek!  (Przeczytany 4320 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cibor

  • Gość
[S-Coupe] GT - Pare drobnych usterek!
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Styczeń 2009, 16:18:14 »
Po polsku to chyba nie znajdziesz jedyne co to na hmservice.... Zaloguj się i wejdź w "service information" a dalej w zakładkę TSB, jedynie tak Ci mogę pomóc... A dalej to elektryk....

dzako

  • Gość
[S-Coupe] GT - Pare drobnych usterek!
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Styczeń 2009, 22:37:16 »
jutro daje auto do elektryka , rozmawialem z nim dzisiaj to mowil ze mi moze swiatła zrobic ale nie ma czasu za bardzo bo duzo roboty jest ;/ mam nadzieje ze to nic poważnego

on86

  • Gość
[S-Coupe] GT - Pare drobnych usterek!
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Styczeń 2009, 16:41:33 »
Cytat: "dzako"
w scoupe nie ma pokazane ze sa swiatła mijania lub postojowe sa tylko dlugie
true
Cytat: "dzako"
zegarek przygasa tak jak by bylo gdzies zwarcie albo cos
żadnego zwarcia nie ma, Hyundai tak ma, żeby kierowcy w nocy zegarek nie oślepiał. Już była wzmianka na temat przygasania zegarka(po załączeniu świateł) w Hyundai'ach.
Cytat: "dzako"
nagle zgasły mi światła w samochodzie :-?
sprawdziłem bezpieczniki i wszystko jest ok :cry: i pod maska obok drzwi :roll:

Ja bym jeszcze posprawdzał wszystkie wtyczki pod tą "tapicerką" pod kierownicą i przy reflektorach. Może któraś z wtyczek się rozpieła ??

dzako

  • Gość
[S-Coupe] GT - Pare drobnych usterek!
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Styczeń 2009, 18:36:49 »
jutro najprawdopodobniej daje go do elektryka , nie mam czasu na grzebanie w nim :roll: narazie światła sa najważniejsze bo silniczek pracuje bez zarzutów :D a bez swiatel to nic nie moge zrobic, tylko moge sobie popatrzec ;/ ja stoi ;( jak mi go naprawi to wam powiem co bylo przyczyna i moze to komus pomoze jak bedzie miał podobny problem <papa> !!