Forum > XG / Grandeur

[XG] Umiejscowienie wkrętek wtryskiwaczy od lpg

(1/7) > >>

defender118:
Witam.Potrzebuje jakies zdjecia kolektora xg z zamontowanymi wkretkami od wtryskiwaczy lpg.Montuje sam lpg i zatrzymalem sie w momencie montazu  wtryskiwaczy.Pzdr

kubank:
W Tym temacie masz zdjęcia jak to wyglada u mnie

IgoReCzeK:
Identycznie wygląda to u mnie. Pamiętaj by przewody między wtryskami i elektrozaworami były jak najkrótsze. Jest jeszcze jedna sprawa, zrób sobie baypass i zasil obustronnie listwy rozdzielające (najlepiej jest to zrobić na filtrze fazy lotnej z jednym wejściem i dwoma wyjściami). Dlaczego? Unikniesz zapalania się CE przy wciskaniu gazu do podłogi, kiedy spadek ciśnienia jest tak duży, że do ostatniego cylindra jest wtryskiwana najmniejsza porcja gazu. Życzę powodzenia w montażu i uważaj na opiłki przy gwintowaniu kolektora, by się nie dostały pod zawory.

defender118:
Witam.Wtryskiwacze zamontowane zostaly tak jak na zdjeciach.Szczerze mowiac nie wiem co to jest bajpas natomiast domyslam sie ze chodzi ci o to zeby kazda listwa wtryskiwaczy byla zasilana z osobnego przewody lpg.tak tez mam zrobione.Reduktor kme gold posiada 2 wyjscia gazu dalej idzie przez  podwojny filtr lotny i kazda listwa ma swoj waz lpg.Jutro tylko musze podjechac do gaziarza bo mi przy wcisnietym do polowy pedale zaczyna szarpac i przelacza na pb po czym znowu wraca do lpg.Chyba trzeba mapy ustawic.Pzdr

IgoReCzeK:

--- Cytat: "defender118" ---nie wiem co to jest bajpas natomiast domyslam sie ze chodzi ci o to zeby kazda listwa wtryskiwaczy byla zasilana z osobnego przewody lpg.tak tez mam zrobione.
--- Koniec cytatu ---
Chodziło mi właśnie o takie rozwiązanie - Twoje jest lepsze z uwagi na zastosowany reduktor.  ;-) Co do szarpania, to tak jak wspomniałeś, kwestia ustawienia mapy, najlepiej dynamiczne (podczas jazdy samochodem).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej