Forum > Instalacja LPG, CNG, inne
Jaka instalacja LPG do Hyundaya XG 30 silnik 3.0 V 6 24 V
AOBA:
Witam wszystkich użytkowników Forum. Posiadam Hyundaia XG 30 rocznik 1999 silnik Mitsubishi Sigma 3.0 V 6 24V 193 km. Interesuje mnie założenie dobrej instalacji LPG w związku z czym prosze o konkretną poradę dotyczącą wspomnianej instalacji,jak i jej konkretny typ i markę. Prosze o podanie adresów dobrych warsztatów zakładających wspomnianą instalacje w okolicach woj. Opolskiego i jemu przyległych. Dziękuje za wszelkie zainteresowanie sie tym tematem i wszelką pomoc.
wachers:
Polecał bym BRC sekwencja ale nie znam zdania reszty klubowiczów. ponoć BRC jes jedną z lepszych
TOSIAK:
Tak jak Wachers moim zdaniem BRC jest najlepsze mam w trzecim samochodzie i nic nigdy się nie stało naprawdę pożądne polecam.
Roman_d:
Ja w moim mam STAGa i też nie narzekam.
Brat w Focusie również ma STAGa i na razie nie miał żadnych większych problemów.
kczech:
AOBA - nazwa firmy produkujacej instalke to sprawa drugorzedna - wszystkie pracuja na tej samej zasadzie - PODSTAWA TO DOBRY MONTAZ I DOBRANIE ELEMENTOW
Obecnie stag 300 to najlepsze rozwiazanie:
- dobra cena do jakosci
- bardzo duza ilosc zakladow serwisowych
- swietne mozliwosci adaptacyjne
= mozliwosc wplywania recznego na WSZYSTKIE parametry pracy instalki
- ta centralka wspolpracuje chyba z wszystkimi mozliwymi parownikami i wtryskami
- tanue podzespoly w przypadku naprawy
Ta centralka czesto wystepuje z wtryskami Valtek , to nie sa zywotne wtryski wiec polecam Keihin albo matrix.
Te wszystkie plusy przebijaja inne oferty
Jesli szukasz polecanego zakaldu w Twoich okolicach to zerknij na www.omegaklub.eu w dzial lpg
Nawigacja
[#] Następna strona