Autor Wątek: [i20 PB] [i20 PB] LPG - czyżby w końcu oficjalnie ?  (Przeczytany 10672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

srebrny

  • Gość
[i20 PB] LPG - czyżby w końcu oficjalnie ?
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Sierpień 2016, 16:46:37 »
Nie mam lubryfikatora. Z upływem czasu sprzęt tanieje więc kupując auto założyłem, że w razie awarii wymienię głowicę. Ale ostatnio kupiłem bańkę płynu i dolewam do benzyny w proporcji 1:1000. Przeczytałem mnóstwo opinii na temat lubryfikacji - zdania są podzielone! Ja uważam to za zbędny wydatek dlatego,że według mojej wiedzy:
przy sterowniku MY 24.07 silnik zasilany jest wyłacznie jednym paliwem; benzyną albo gazem,
przy starowniku MY 24.11 silnik zasilany jest gazem z dotryskiem benzyny co któryś suw.
Dowiedz się jak działa sterownik o którym piszesz bo wg mnie zupełnie nie ma sensu stosować specjalnego urządzenia do lubryfikacji w przypadku dotrysku benzyny.

Offline Jacaw

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 134
[i20 PB] LPG - czyżby w końcu oficjalnie ?
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Sierpień 2016, 18:10:39 »
OK. Jeszcze raz dzięki, ale jak rozumiem montaż też miałeś w Czakram Mysłowice ? A jeśli tak, to jak ich oceniasz, bo generalnie Czakram ma dobre opinie i zakładają też instalacje do fabrycznie nowych i20, ale o ich filii w Mysłowicach słyszałem różne opinie. I tak się waham miedzy nimi, a firmą BAS z Zabrza.

srebrny

  • Gość
[i20 PB] LPG - czyżby w końcu oficjalnie ?
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Sierpień 2016, 20:10:02 »
Zakładałem w "Śląsk Auto Sp. z o. o." Katowice, Bogucicka . Firma już nie istnieje.