Autor Wątek: deska rozdzielcza  (Przeczytany 4252 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gaweł

  • Gość
deska rozdzielcza
« dnia: 11 Styczeń 2009, 11:28:38 »
jak zdemontowac deske rozdzielcza w h-200

Michaś

  • Gość
deska rozdzielcza
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Styczeń 2009, 01:09:42 »
Witaj

A po co chcesz ją demontować? określ bliżej co chcesz zrobić :) ja rozebrałem praktycznie całą (naprawiałem sobie oświetlenie) ale będę i tak robił to raz jeszcze (zmieniam kolor na inny) ;) chętnie pomogę...


Pozdrawiam Michał.

tomaSz

  • Gość
deska rozdzielcza
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Luty 2009, 23:22:08 »
Witajcie.
Ja właśnie kupiłem H1 i okazało się że oprócz obrotomierza właściwie cała deska rozdzielcza jest niepodświetlona. Posprawdzałem bezpieczniki (chyba wszystkie - pod kierownicą po lewej stronie i pod maską), są sprawne, więc chyba mam popalone żarówki. Trochę irtujące jest szczególnie to że nie widać prędkościomierza:) Czeka mnie więc rozebranie deski rozdzielczej.
Michał, mógłbyś powiedzieć jak się zabrać do tematu?

Będę wdzięczny na podpowiedzi.
pozdrawiam
tomaSz

Michaś

  • Gość
deska rozdzielcza
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Luty 2009, 10:22:08 »
tomaSz dam głowę, że masz spalone żarówki (lub część z nich obluzowało się w gnieździe)

Jestem wzrokowcem więc musiałbym zabrać lapka do auta i napisać Ci po kolei co i jak "idzie"... jeśli chcesz możemy się gdzieś spotkać w Wawie w wolnym czasie to Ci wszystko wytłumaczę ;-)
Jak coś to mój tel. jest w podpisie.

Pozdrawiam Michał.

misiek0775

  • Gość
deska rozdzielcza
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Grudzień 2009, 23:37:43 »
Witam! Posiadam H 200 i mam podobny problem a mianowicie najprawdopodobniej spaliło mi sie pare żarówek przy licznikach. Nie powiem że nie jest to "męczące". Stąd moja prośba/pytanie, czy podpowiedziałby mi ktoś jak się do tego zabrać? Bo nie chciałbym uszkodzić mojego hultajka... Ze względu na to że jesteśmy z różnych stron polski może zrobiłby ktoś zdjęcie i zaznaczył punkty zamocowań? Z góry dziękuję i pozdrawiam... :-D

Michaś

  • Gość
deska rozdzielcza
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Styczeń 2010, 01:08:26 »
Jak zrobi się cieplej to mogę pstryknąć kilka fotek ;) ale tak jak pisałem wyżej - nie jest to trudne. Będę rozbierał jeszcze raz bo jednak przystanę przy fabrycznym kolorze podświetlenia - zielony wyszedł blee.

misiek0775

  • Gość
deska rozdzielcza
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Styczeń 2010, 01:23:30 »
Oki, zatem jeśli będzie można to byłbym wdzięczny.