Forum > Matrix / ix20

[Matrix] Światła do jazdy dziennej

(1/1)

cezary-ec:
Witam szanownych kolegów. Zakładam ten temat bo jakoś nie znalazłem nic konkretnego, w tym temacie.Mam zamiar zakupić i zamontować światła do jazdy dziennej .do mojego matryxa. Oczywiście jak najtańsze ze względu na moje możliwości. Proszę o konkretne uwagi i sugestie,jakie, jak zamontować ,jak podłączyć i tp.Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez: Zbyszek: 2012-09-05, 09:09 ]
Dodanie tagu do tematu

smigacz:

--- Cytat: "cezary-ec" ---... Oczywiście jak najtańsze ze względu na moje możliwości.

--- Koniec cytatu ---


Jeśli chcesz kupi najtansze, byle byly, to proponuje pozostac przy zwykłych swiatlach.
Najtansze kupisz juz za 15zeta. oczywiscie mandatu nie dostaniesz bo swiatelka beda, a ze kierowca jadacy z drugiej strony zauwazy twoje swiecace swiatelka w ostatniej chwili to juz inna bajka.
takie diody na sztukę - byle tylko były - są o kant d...y rozbic.
Nie raz dawałem długimi kierowcy z naprzeciwka bo myslalem ze nie ma wlaczonych swiatel, ale z bliskiej odleglosci niestety okazywalo sie za ma mega super diody z allegro
Do tego nie wiem czemu jak juz ludzie zamontuja diody to wylaczaja myslenie - niejednokrotnie widze jak w zlą pogode gdzie widocznosc jest ograniczona jada sobie tacy na swoich swiatlach do jazdy dziennej bo mysla ze ich zewszad zauwazysz - dupa - nie zauwazysz.
Oczywiscie takie jest moje zdanie. zrobisz jak uwazasz za słuszne :-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej