Autor Wątek: [ix35 EL] Montaż radia w ix35  (Przeczytany 19965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zdenek

  • Gość
[ix35 EL] Montaż radia w ix35
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Kwiecień 2012, 20:58:47 »
Panowie, proszę o kontynuację tematu, przede mną zabawa w instalowanie chińczyka + kamerki cofania :oops:

myha

  • Gość
[ix35 EL] Montaż radia w ix35
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Czerwiec 2012, 21:20:46 »
Ponieważ mamy kamerę cofania z navi..mamy problem..jak się włącza te "zielone" i "czerwone wspomagacze" na ekranie, podczas cofania? To są te linie na monitorze, które określają odległość od punktów.

krzpop

  • Gość
[ix35 EL] Montaż radia w ix35
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Czerwiec 2012, 21:28:58 »
Cytat: "myha"
Ponieważ mamy kamerę cofania z navi..mamy problem..jak się włącza te "zielone" i "czerwone wspomagacze" na ekranie, podczas cofania? To są te linie na monitorze, które określają odległość od punktów.


Tego się nie włącza. Te linie są wbudowane w kamerę. Jeżeli kamerka ma to będą wyświetlane, jeżeli nie ma to nie będzie i nic nie poradzisz.


Zapomniałem dodać, że jak kupowałem swoją kamerkę sprzedawca pytał czy chcę z liniami wyświetlanymi na monitorze czy też nie. Wybrałem z liniami.

myha

  • Gość
[ix35 EL] Montaż radia w ix35
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Czerwiec 2012, 21:38:37 »
W sumie to możliwe, podczas jazdy testowej był kenwood. My mamy blaupunkta. Dzieki!

mron

  • Gość
[ix35 EL] Montaż radia w ix35
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Czerwiec 2012, 11:46:57 »
Cytat: "myha"
W sumie to możliwe, podczas jazdy testowej był kenwood. My mamy blaupunkta. Dzieki!

Ja też mam blaupunkta i mam linie więc jak pisał przedmówca to zależy od zamontowanej kamery a nie wyświetlacza.