Autor Wątek: [Matrix] Dziwny dziwięk (pisk) wewnątrz kabiny.  (Przeczytany 1907 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kowal110790

  • Gość
[Matrix] Dziwny dziwięk (pisk) wewnątrz kabiny.
« dnia: 03 Kwiecień 2014, 08:49:30 »
Witam.

Od jakiegoś tygodnia, podczas jazdy pojawia się dziwny dźwięk, jakby pisk (pochodzący z urządzenia elektrycznego) słychać go mocniej z tyłu kabiny, praktycznie nie wpływa on na pracę silnika, natomiast męczy mnie, ponieważ w zeszłym roku była wymieniana pompa w zbiorniku przez którą auto gasło podczas jazdy a któregoś dnia padła na amen i trzeba było holować. Proszę o jakieś sugestię jeśli komuś ten dźwięk też się pojawiał.

Pozdrawiam.

[ Dodano: 2014-04-06, 22:51 ]
Po dłuższym wsłuchaniu się skąd dochodzi dziwięk, możan stwierdzić że to na 80% pompa w zbiorniku paliwa. Teraz pytanie co może jej dolegać, a wspomnę że wymieniłem ją na nową pół roku temu. (czy w tylnej części matrixa oprócz pompy znajduje się jeszcze jakieś elementy któr mogły by wydawać "pisk"?) dziwięk słyszalny jest podczas jazdy i podczas postoju.

stanley84pl

  • Gość
[Matrix] Dziwny dziwięk (pisk) wewnątrz kabiny.
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Kwiecień 2014, 19:41:59 »
Witaj

To samo mamy u siebie ,po zalaniu paliwa typu  droższego rozpuszcza się osad ze zbiornika i zapycha taką siatkę (coś ala filtr) w pompie paliwa w zbiorniku , wystarczy podnieść tyle siedzenia odkręcić parę śrubek i oczyścić siateczkę. Parę razy już musiałem to czyścić , teraz staram się dolewać lepsze paliwo jak mam troszkę normalnego.

kowal110790

  • Gość
[Matrix] Dziwny dziwięk (pisk) wewnątrz kabiny.
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Kwiecień 2014, 20:38:03 »
Spróbuję wyczyścić. Zobaczymy czy to rozwiążę problem. Dzięki za odpowiedź. :-)

kowal110790

  • Gość
[Matrix] Dziwny dziwięk (pisk) wewnątrz kabiny.
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Kwiecień 2014, 20:38:08 »
Spróbuję wyczyścić. Zobaczymy czy to rozwiążę problem. Dzięki za odpowiedź. :-)