Autor Wątek: Kupno - TUCSON JM  (Przeczytany 155213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline albert

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1815
Kupno - TUCSON JM
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Kwiecień 2014, 15:17:28 »
Zmieniłeś tylko nazwę linku do aukcji. Aukcje po jakimś czasie wygasną i nie będzie po nich śladu, np. dla potomnych. Zrób dodatkowo zrzut ekranu z aukcją. Zajrzyj tutaj:
http://hyundaiklub.pl/forum/viewtopic.php?p=53950#53950

Offline waszek_rmc

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1037
Kupno - TUCSON JM
« Odpowiedź #31 dnia: 18 Kwiecień 2014, 21:47:02 »
Ok, dodałem skany ofert dla potomnych :) W sumie fajna sprawa, zawsze można podejrzeć :)
Mam nadzieję, że jest OK.
A co z moimi pytaniami? Pomoże ktoś?

MagiX

  • Gość
Kupno - TUCSON JM
« Odpowiedź #32 dnia: 18 Kwiecień 2014, 23:04:03 »
Cytat: "waszek_rmc"
Ok, dodałem skany ofert dla potomnych :)

Ale gdzie ? Bo jakoś na forum w tym wątku ich nie widać.

Offline waszek_rmc

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1037
Kupno - TUCSON JM
« Odpowiedź #33 dnia: 18 Kwiecień 2014, 23:21:38 »
Zgodnie z uwaga, zmodyfikowalem swój pierwszy post w tym temacie.

Offline bobek310

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 268
Kupno - TUCSON JM
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Kwiecień 2014, 08:28:41 »
Dla mnie z tych trzech propozycji w grę wchodzi ten czarny z rurami za 26900,00PLN i przebiegiem 162 tkm.
Powód:
- pierwszy i najważniejszy (przynajmniej dla mnie) idea suva - to napęd na 4 koła, pozostałe mają napęd tylko na 1 oś
- instalacja gazowa to bardzo fajna rzecz
Namawiam w czasie kupna do sprawdzenia na Policji, czy nie jest kradziony, następnie do zrobienia pełnego przeglądu technicznego z wbiciem do dowodu rejestracyjnego. To wszystko oczywiście po Twoim sprawdzeniu i jeździe testowej.

Offline waszek_rmc

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1037
Kupno - TUCSON JM
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Kwiecień 2014, 11:08:15 »
A ktos mial do czynienia z ta instalacja PRINS? Szczerze to chciałem gaz, ale samemu dorzucić... Boje sie ze mogą byc później w tej problemy. A kierownica nie powinna być jasna jak w tym drugim egzemplarzu? Mozna po VIN gdzie zweryfikować przebieg

Offline bobek310

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 268
Kupno - TUCSON JM
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Kwiecień 2014, 12:27:59 »
Przebiegu to chyba nie zweryfikujesz, ale jak będziesz miał nr VIN, to pochodzenie i wyposażenie auta możesz sprawdzić tutaj:
http://koreacat.ru/hyundai/
Jeżeli gza będzie się kiepsko sprawował, to możesz wymienić na nowy - samo urządzenie w komorze silnika. Proces legalizacyjny będziesz miał już za sobą.

Offline DjKosmit

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • http://www.cafe-chocolate.pl
Kupno - TUCSON JM
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Kwiecień 2014, 13:06:45 »
Możesz spróbować uderzyć do jakiegoś ASO Hyundai z numerem VIN i prośbę o sprawdzenie w systemie ewentualnych napraw gwarancyjnych. Do tych danych będzie przypisany przebieg auta i data a to możesz sobie porównać z wpisami w książce serwisowej, którą dostajesz do tego auta z oferty. Nawet jeśli nie ma książki serwisowej a znasz przebieg auta to możesz to porównać.

Ja mogę potwierdzić że sam otrzymałem z ASO z mojej okolicy na e-mail wykaz napraw gwarancyjnych i mogłem to skonfrontować z przebiegiem auta przed zakupem.

:)

Offline waszek_rmc

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1037
Kupno - TUCSON JM
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Kwiecień 2014, 17:30:13 »
A powiedzcie mi, czy z ta kiera jest OK? W tym samym komisie stoi chyba podobna wersja wyposażenia i tam jasne skóry, jasna deska i kiera też szara -  a tu wszystko to samo, tylko kiera czarna? Może tak być?

Offline bobek310

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 268
Kupno - TUCSON JM
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Kwiecień 2014, 22:02:24 »
Kierownica wygląda na wymienianą. Oglądałem kilka Tucsonów i wszystkie miały kierownicę w kolorze deski rozdzielczej i kolumny kierowniczej. Oglądając Tucsony na allegro zauważyłem, że kilka ma inne kierownice, a jeden miał poduszkę w innym kolorze

Offline waszek_rmc

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1037
Kupno - TUCSON JM
« Odpowiedź #40 dnia: 22 Kwiecień 2014, 03:42:55 »
A jest gdzies na forum zestawienie wersji kolorystycznych tapicerek? Moze taka wersja wystepowala?

santa claus

  • Gość
Kupno - TUCSON JM
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Kwiecień 2014, 11:05:07 »
Waszek, chodziło mi o to, że auta jak sam autor opisu napisał są sprowadzone z niemiec, stan bardzo dobry, pierwszy właściciel, po wszystkich opłatach - ciekawe czy recykling też czy dostaniesz kwitek do opłaty ( obydwa opisy toczka w toczkę zmienione tylko info o przebiegu i napędzie i podkreślone jako najważniejsza informacja o lakierze- to i tak dobrze bo czasami nie zmieniają). Tworzy nam to cenę Niemca bardzo niską ( nie znaczy, że niemożliwą) ale jedną z najniższych albo poniżej minimalnej ceny w Niemczech.. dziwne to trochę nieprawdaż a auto w świetnym stanie. Nie wiem jakim budżetem dysponujesz ale powinieneś zawsze przewiedzieć tzw pakiet startowy na różne naprawy, wymiany, przeglądy itp. Nikt nigdy nie sprzedaje po okazyjnej cenie auta w świetnym stanie po wymianie i remontach ( no chyba, że remont się nie udał). Ta czarna kierownica bije po oczach, brak rolet bagażnika ( zgubiła się, zepsuła się, pies pogryzł, a może pękła jak zapałka po uderzeniu w bok).
Jak dla mnie oferty zbyt wypicowane do sprzedaży.

PS Tucson ładnym autem jest i niewykluczone, że sam będę szukał w przyszłości dla połowicy.

Offline waszek_rmc

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1037
Kupno - TUCSON JM
« Odpowiedź #42 dnia: 22 Kwiecień 2014, 13:08:41 »
No są wyświecone...

a co myslicie o tej:

http://otomoto.pl/hyundai-tucson-2-0-benz-gaz-skora-klima-alu-C32897013.html

i tu:

http://otomoto.pl/hyundai-tucson-skora-gaz-prins-C32916892.html

Z tym, że ESP było w benzynie?? Opis to tam kit, ale przycisk jest... Nie powinno byc TCS?



Generalnie, 4x4 bedzie fajnym dodatkiem... ale jak nie ma to trudno

[ Dodano: 2014-04-22, 16:37 ]
I jeszcze jedno, jak to jest z ta historia w aso? Wlasnie dostalem informacje, ze nie prowadza europejskiej bazy danych...

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
Kupno - TUCSON JM
« Odpowiedź #43 dnia: 22 Kwiecień 2014, 18:54:36 »
Waszek_rmc jeszcze raz wpisz tutaj http://koreacat.ru/hyundai/ numer  vin i dowiesz się czy jest ESP czy nie bez pytania za każdym razem.

Offline waszek_rmc

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 1037
Kupno - TUCSON JM
« Odpowiedź #44 dnia: 22 Kwiecień 2014, 19:11:53 »
L
Cytuj
Spokojnie, gdzies na forum bylo info ze benzina esp nie miała, stad moje zdziwienie...

[ Dodano: 2014-04-22, 21:06 ]
KMHJN81BP5U202603

Możecie coś o nim powiedzieć?

166 tys realny przebieg, nawet dość eksloatowany jak na benzyne.. Szkoda, że historii zweryfikwoać nie można

skan ogłoszenia