Autor Wątek: Accent 96 r - Pytanie o reflektory przednie  (Przeczytany 2030 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Erebus

  • Gość
Accent 96 r - Pytanie o reflektory przednie
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Styczeń 2009, 09:17:28 »
Może coś takiego :

http://allegro.pl/item530015042_nowosc_okazja_cenowa_soczewka_bixenon_plus_ringi.html ??

 + polerowane szkło. Może dać dobry efekt, chociaż ja bym się na taką przeróbkę to chyba nie zdecydował. Ale napewno było by to oryginalne :)

Mimix

  • Gość
Accent 96 r - Pytanie o reflektory przednie
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Styczeń 2009, 14:46:15 »
hmm to zdecydowanie ulatwia sprawe, ale ja chyba nie chcialbym miec ringow ;-) nie chce swojego auta upodabniac do bmw, bo nim nigdy nie bedzie, ani tez do audi gdzie ostatnio hitem sa te podluzne swiatla postojowe lub do jazdy dziennej. Wolalbym jesli juz wrzucic soczewke zaadoptowana od innego auta i pomyslec nad bardziej oryginalnym sposobem umieszczenia postojowki :) Choc nie powiem, bo moze to wygladac atrakcyjne, jesli ktos chce miec ksenony z ringiem ;-)

Erebus

  • Gość
Accent 96 r - Pytanie o reflektory przednie
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Styczeń 2009, 16:03:57 »
Jeszcze coś dla Ciebie :

http://pl.youtube.com/watch?v=imIiglkq7HA&feature=related < -- spektakl w 4 odsłonach.

Tu widać ile trzeba mieć samozaparcia do wykonania takiego projektu.

A on ma jeszcze łatwiej bo nie musi szlifować szkła ;]

Mimix

  • Gość
Accent 96 r - Pytanie o reflektory przednie
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Styczeń 2009, 13:38:03 »
Kawal dobrej roboty! Aczkowiek ja chyba zdecydowalbym sie stabilniej przymocowac soczewke. Sposob jakim zrobil maskownice rewelacyjny! Nie widzialem nigdy wczesniej takiego sposobu! Jesli robilbym taki zestaw to napewno robilbym na innych reflektorach niz te co mam w aucie (Jeden juz mam, bo parowal, wiec wymienilem :P), wiecej problemu z ta maskownica mogloby byc. Samozaparcia owszem trzeba miec, ale nikt nie mowi ze to trzeba zrobic na raz :) powoli - do celu.:) Nie mowie ze sie podejme tego, ale jesli robilbym cos takiego i mialbym troche wolnych srodkow na to przeznaczonych, chyba nie wykluczylbym tego sposobu z maskownica :) Sprobowac zawsze mozna, jak sie nie uda wtedy bedzie sie kombinowac dalej ;-)

Cien

  • Gość
Accent 96 r - Pytanie o reflektory przednie
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Styczeń 2009, 16:14:19 »
Cytat: "Mimix"
...gdzie ostatnio hitem sa te podluzne swiatla postojowe lub do jazdy dziennej. ...

Rzecz gustu, mnie to rozwiazanie akurat bardzo sie podoba, nawet w accencie fajnie mogloby wygladac

Mimix

  • Gość
Accent 96 r - Pytanie o reflektory przednie
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Styczeń 2009, 00:06:14 »
Cytat: "Cien"
Cytat: "Mimix"
...gdzie ostatnio hitem sa te podluzne swiatla postojowe lub do jazdy dziennej. ...

Rzecz gustu, mnie to rozwiazanie akurat bardzo sie podoba, nawet w accencie fajnie mogloby wygladac

Jak dla mnie wygada bardzo dobrze, ale w audi :) ale o gustach sie podobno nie dyskutuje :) Wazne by sie podobalo wlascicielowi. :)