Autor Wątek: [ix20] Łuszcząca się kierownica  (Przeczytany 26550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KoTeK

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 185
[ix20] Łuszcząca się kierownica
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Maj 2013, 19:56:10 »
Cytat: "paradoks1"
W i30new też występuje ten problem. Na szczęście kierownica i gałka zmiany biegów została obszyta " podobno" skórą a nie wymieniona na nową,  bo po roku pewno znów by się *** bo faktycznie obszyta jest szmatą z gumą. Co za  czasy .... każdy koncern tylko kombinuje jak tu coś zaoszczędzić i kupującego w.y.c.i.u.l.a.ć


"Paradoks  :mrgreen: " polega na tym, że faktycznie każdy kombinuje jak tu zaoszczędzić, niestety my jesteśmy na samym końcu i cały szwindel spada na nas.
U mnie na razie po wymianie wszystko ok,zobaczymy dalej.

Offline lukasz.zst

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 460
[ix20] Łuszcząca się kierownica
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Maj 2013, 21:08:52 »
Ja mam druga kierownice w ciągu 1,5 roku , teraz czeka serwis na odpowiedz centrali żeby ja obszyć skórą. Dlatego bo nie można wymienić na trzecia kierownice jak jest mniej niż rok u mnie jest 6 miesięcy

Offline endriu

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 107
[ix20] Łuszcząca się kierownica
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Maj 2013, 14:09:44 »
Byłem dzisiaj w serwisie oddaje auto w poniedziałek i będą obszywać, wymiany na nową już nie ma bo centrala się nie zgodziła .

Offline KoTeK

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 185
[ix20] Łuszcząca się kierownica
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Czerwiec 2013, 21:16:47 »
Cytat: "endriu"
Byłem dzisiaj w serwisie oddaje auto w poniedziałek i będą obszywać, wymiany na nową już nie ma bo centrala się nie zgodziła .


O kurcze.... dwa posty wyżej "filozofowałem", aż tu patrzę wczoraj...... także u mnie wymieniona pół roku temu kierownica ponownie zaczyna się wycierać na szwach.
Sam jestem teraz ciekaw jak sprawa zostanie rozwiązana gdy zgłoszę ją do reklamacji.

Offline endriu

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 107
[ix20] Łuszcząca się kierownica
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Czerwiec 2013, 18:24:07 »
Auto odebrane kierownica obszyta oby było ok mam nadzieje .

Offline KoTeK

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 185
[ix20] Łuszcząca się kierownica
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Czerwiec 2013, 07:23:50 »
Cytat: "endriu"
Auto odebrane kierownica obszyta oby było ok mam nadzieje .


A do kogo wysyłają do obszycia ? Mam nadzieję, że t nie żona dilera w sobotę po południu przed telewizorem na drutach pomyka. :mrgreen:

sense

  • Gość
[ix20] Łuszcząca się kierownica
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Czerwiec 2013, 09:31:32 »
Cytat: "KoTeK"
A do kogo wysyłają do obszycia ? Mam nadzieję, że t nie żona dilera w sobotę po południu przed telewizorem na drutach pomyka. :mrgreen:

Znając "profesjonalizm" serwisów Hyundaia, wcale bym się nie zdziwił.

Offline KoTeK

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 185
[ix20] Łuszcząca się kierownica
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Wrzesień 2013, 21:20:07 »
Drugi raz nie chciano wymienić kierownicy - dokonano obszycia - naturalną skórą (tak twierdzi serwis ). Mam nadzieję, że chyba się nie myli.  :!:  :!:  Robota wydaje się wykonana solidnie. Zobaczymy jak będzie w praktyce.

Hants

  • Gość
[ix20] Łuszcząca się kierownica
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Wrzesień 2013, 04:40:00 »
Przeginacie z pierscionkami  na palcach :-P

fishman4

  • Gość
[ix20] Łuszcząca się kierownica
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Wrzesień 2013, 10:42:22 »
Mi za to zrobiło się coś innego. Niestety wygląda to na uszkodzenie mechaniczne tylko nie mam pojęcia jak to się mogło stać. W moim drugim aucie które ma sporo więcej lat, nie było nigdy takich problemów ze skórą na kierownicy. Zdjęcia poniżej. Niestety wydaje mi się że z tym nic nie ugram w serwisie. Samochód ma przjechane około 4 tyś.





pike69

  • Gość
[ix20] Łuszcząca się kierownica
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Wrzesień 2013, 21:35:10 »
To wygląda faktycznie jak ślad po obrączce lub innym pierścionku. Kiedyś miałem podobnie w "megance" - po jakimś czasie znikło, ale tam była skóra a nie materiał skóropodobny

fishman4

  • Gość
[ix20] Łuszcząca się kierownica
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Wrzesień 2013, 08:58:26 »
ale i tak niestety trwałość tego czegoś jest zaskakująco niska...

Offline KoTeK

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 185
[ix20] Łuszcząca się kierownica
« Odpowiedź #27 dnia: 17 Wrzesień 2013, 17:36:47 »
Cytat: "fishman4"
................ Niestety wydaje mi się że z tym nic nie ugram w serwisie. Samochód ma przjechane około 4 tyś.



Wydaje mi się ,że nie ma się co czaić tylko maszerować do serwisu. Jeśli nie jest to uszkodzenie mechaniczne to sprawa jest do ugrania.

Offline ph71

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 213
[ix20] Łuszcząca się kierownica
« Odpowiedź #28 dnia: 17 Wrzesień 2013, 18:25:27 »
Będąc ostatnio w ASO dowiedziałem się w luźnej rozmowie, że sprawy kierownic są nagminne i są załatwiane pozytywnie, więc kto ma problem niech nie zwleka.

fishman4

  • Gość
[ix20] Łuszcząca się kierownica
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Wrzesień 2013, 09:53:10 »
ok Panowie, przekonaliście mnie. Jutro udaję się z tym do serwisu... Tym bardziej ze jak ostatnio zwróciłem im uwagę, że w jednym miejscu fotel się "wyślizgał" - traci fakturę, to mi powiedzieli, że to też będzie do załatwienia, tylko żeby poczekać i poobserwować czy nie dotyczy to wszystkich... Ahhh tak Hyundaiowa "skóra"... nie ma co :/

BTW: Skóra to tylko jedna sprawa... ogólnie boję się wsiadać do tego auta żeby czegoś nie uszkodzić/porysować. Masakra...