Autor Wątek: [Atos Prime] [Atos Prime] jak zdemontowac tapicerke tylnych dzwi?  (Przeczytany 10926 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marrek30

  • Gość
[Atos Prime] jak zdemontowac tapicerke tylnych dzwi?
« dnia: 02 Czerwiec 2012, 12:53:23 »
zamek centralny mi nawala mam problem z korbka od podnoszenia szyby jak ja zdemontowac?tylne dzwi
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2020, 12:10:34 przez Brt »

Siergiej

  • Gość
[Atos Prime] jak zdemontowac tapicerke tylnych dzwi?
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Czerwiec 2012, 15:22:35 »
Wkładasz ścierkę między tapicerkę a plastik przy korbce i ruszasz....wypadnie taka zaślepka i wtedy już klameczka schodzi.
Musisz się trochę pomęczyć za pierwszym razem...potem już z zamkniętymi oczami. Jak będziesz miał problem, to nagram Ci film, jak się to robi.

[ Dodano: 2012-06-02, 15:24 ]
Zamek centralny masz oryginał czy montowany uniwersalny?

marrek30

  • Gość
[Atos Prime] jak zdemontowac tapicerke tylnych dzwi?
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Czerwiec 2012, 18:42:05 »
zamek jest wsadzony przez salon w ktorym byl kupiony samochod.juz toche odginalem te splastiki na sile i lipa nie widzialem tak zaslepki.sprobuje tak zrobic jak mowisz.ja tak kiedys robilem w moim tico i bylo jak piszesz.dzieki za info

colek

  • Gość
[Atos Prime] jak zdemontowac tapicerke tylnych dzwi?
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Czerwiec 2012, 13:33:54 »
pod korbką od szyby jest taka zawleczka w kształcie omegi a można też spróbować wsadzić tam cieniutki płaski śrubokręt i kręcić korbką aż w pewnym momencie zaskoczy i korbka sama odejdzie. Robiłem to kilka razy ale dosłownie wytłumaczyć nie umiem. Na początek spróbuj z tą szmatka jak mówi Sergiej bo mniejsze ryzyko że coś porysujesz

Offline kosmos2011

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 8169
[Atos Prime] jak zdemontowac tapicerke tylnych dzwi?
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Czerwiec 2012, 15:57:32 »
:->

marrek30

  • Gość
[Atos Prime] jak zdemontowac tapicerke tylnych dzwi?
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Czerwiec 2012, 06:46:08 »
witam,w moim przypadku była korbka i plastikowa ramka przed tapicerka. zawleczka było od strony tapicerki.udało się dzięki dorobionemu śrubokrętowi trochę musiałem go powyginać.a sama zawleczka była lekko schowana. na szczęście centralny miał śmieszna awarie jeden z kabli który zasila siłownik się odłączył.dziękuje za pomoc foty itd.pozdrawiam