Nie wiem skąd wziąłem opis tego oznaczenia.. ale zgodzę się tylko z tym, że pod tym bezpiecznikiem jest sterownik klimy, możesz próbować odpinać regulator prędkości silnika nawiewu, ale to raczej nie to.. dodam, że pod tym bezpiecznikiem jest sporo więcej osprzętu.. ale coś więcej mogę pomóc na PW bo tutaj idziemy już w poświecenie czasu nie tylko dzielenie się wiedzą..