Autor Wątek: Szukam schematu kostek do radia i wzmacniacza  (Przeczytany 105 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline klimek2

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 6
Szukam schematu kostek do radia i wzmacniacza
« dnia: 19 Maj 2024, 15:12:29 »
Witam, czy ktoś posiada schemat/rozpiskę kostki połączeniowej do radia 2 din monsoon i wzmacniacza niestety nie mam oznaczeń ale fotki...

Offline bandzior13

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 61

Offline klimek2

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 6
Odp: Szukam schematu kostek do radia i wzmacniacza
« Odpowiedź #2 dnia: Dzisiaj o 10:37:41 »
Dzięki, to jest dokładnie to czego szukałem!
Tylko nie rozumiem czemu z przodu w drzwiach jest poza gwizdkami przy szybie tyle kabli do głośników w drzwiach... Myślałem z obejdzie się bez rozbierania tapicerki ale niestety.

Offline bandzior13

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 61
Odp: Szukam schematu kostek do radia i wzmacniacza
« Odpowiedź #3 dnia: Dzisiaj o 11:52:38 »
A to nie idzie jedną wiązką przewody do głośnika, gwizdki, do lusterek ogrzewanie i sterowanie położenie plus dodatkowa sterowanie szybami i centralnego zamka od strony kierowcy jest tego więcej .
W santa fe jest rozwiązane dobrze konsola do opuszczania szyb gdyż zablokowanie szyb nie wyłącza możliwości kierowcy sterowania nimi. więc pewnie idzie jeszcze przewód na wszystkie drzwi od przełącznika blokady szyb.
W drugim aucie jak włączę blokadę na szyby to z panelu w drzwiach kierowcy mogą opuszczać tylko szybę po stronie kierowcy.
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 11:55:28 przez bandzior13 »

Offline klimek2

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 6
Odp: Szukam schematu kostek do radia i wzmacniacza
« Odpowiedź #4 dnia: Dzisiaj o 20:33:23 »
Ale na tym schemacie nie ma nic związanego z sterowaniem czego kolejek poza głośnikami

Offline bandzior13

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 61
Odp: Szukam schematu kostek do radia i wzmacniacza
« Odpowiedź #5 dnia: Dzisiaj o 21:49:25 »
Przepraszam źle Cię zrozumiałem. Myślałem że się zastanawiasz czemu tyle przewodów idzie do drzwi.


Ze schematu wychodzi że gwizdki są podłączone do wzmacniacza bezpośrednio(dwa przewody)
Głośnik lewy przedni jest podłączony do wzmacniacza czterema przewodami tak samo prawy.
Podsumowując wg. schematu do drzwi z przodu powinno iść po sześć przewodów.

Nie wiem tylko gdzie standardowo był montowany wzmacniacz?