Autor Wątek: Ustawienia trip  (Przeczytany 91 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wlodzian

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 3
Ustawienia trip
« dnia: 23 Styczeń 2024, 10:44:49 »
Witam wszystkich -od niedawna użytkuję Hyundaia IX35 1,6 GDI 2013 model 2014 i mam problem z ustawieniem funkcji TRIP
Wątek ten był poruszany na forum ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem
Otóż w tym modelu (2014)  nie ma przycisku "trip" funkcję tą spełnia  przycisk  "wywołanie głosowe w kierownicy  (W/g instrukcji ) w samochodzie jest zamontowany dodatkowo Android  ,wciśnięcie przycisku powoduje jedynie wybieranie głosowe   na ekranie .Po zakupie samochodu wyświetlał się zasięg  w km   .Próbowałem znaleźć  inne ustawienia i przypadkowo zmieniłem na licznik dzienny  (TRIP A ) i nie mogę teraz  powrócić do poprzedniego ustawienia  może ktoś z użytkowników jest w stanie mi pomóć ? Być może należy inaczej przypisać przycisk wybierania głosowego ?  Załączam  zdjęcia  Pozdrawiam i liczę na pomoc .

Offline Zibi.S68

  • Giełda
  • ***
  • Wiadomości: 272
Odp: Ustawienia trip
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Luty 2024, 18:42:51 »
Widzę, że masz masz chińskie radio to musisz sobie je zaprogramować do samochodu to tyle teoria bo nie z każdym modelem wszystkie opcje działają.

Offline wlodzian

  • HKP
  • **
  • Wiadomości: 3
Odp: Ustawienia trip
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Maj 2024, 14:01:48 »
A może ktoś podpowie  do jakiej ikonki na androidzie  przypisać  przycisk na kierownicy (głośnomówiący  który powinien  włączać TRIP  ?