Forum > S-Coupe / Coupe / Veloster
S-coupe LS szarpanie
Pyros:
--- Cytuj ---Całe Scoupe to jest jedna wielka porażka, najbardziej nieudany model jaki wyszedł ze stajni Hyunda'a.
--- Koniec cytatu ---
Polemizowałbym...... ;-) Ja oprócz defektu pompy paliwa żadnych wiekszych awarii nie odnotowałem,dlatego staje w obronie Scoupe. Bywały gorsze modele Hyundaia...zapewne :mrgreen:
BartBartez:
--- Cytat: "Tomasz1023" ---ECU były awaryjne do 1992 w 1 genercjach S-coupe,Pony ,Lantra i mitsu (colt,Lancery...)
--- Koniec cytatu ---
No to byś się zdziwił jakiego bałaganu narobiło mi ECU w II generacji(nie tylko mi zresztą). Jeśli interesuje Cię pogłębienie tego tematu to poszukaj na starym forum. Napisaliśmy o tym powieść na ponad 8 stron.
Pozdrawiam
--- Cytat: "Jarek" ---Całe Scoupe to jest jedna wielka porażka, najbardziej nieudany model jaki wyszedł ze stajni Hyunda'a.
--- Koniec cytatu ---
Na I generację złego słowa nie mogę powiedzieć. Auto katowałem 2 lata i ponad 2 lata jeździ nim moja mama. U nas zrobił ponad 120 tyś km i poza uszczelniaczami, elementami zawiechy i pompą wodną (szacunkowy jej przebieg 350 tyś km)nic nie zrobiliśmy. Wymieniamy tylko olej
Cendra:
Chcę poinformować zainteresowanych, że mój mechanik zabiera dziś mojego S-coupe na ostateczne rozwiązanie sprawy, mówi, że ma jakis pomysł, ale nie chce mi powiedzieć co, jak się uda to powie... Pożyjemy zobaczymy :roll:
Arni Sonata:
I ja rowniez mam problemy tego typu ze silnik czy zimny czy cieply to szarpie gdy chce mu dac wiecej gazu chodz jak jest juz w pelni rozgrzany szarpiniacia bardzo slabieja i to obojetne czy na gazie czy benzynie, auto od 1000 do 2000 oborotow strasnzie szarpie trzeba przyspieszac delikatnie najlepiej jeszcze z noga na sprzegle XD powyzej 2000 idzie jako tako. I co moze byc tego powodem ? posiadam Autko Hyundaia Sonate z 94 roku GLS
jacus:
Zaciekawił mnie temat, gdyż też to przerabiałem niestety.
Jak rozwiązaliście swojego problemy z szarpaniem, brakiem mocy itp?
Liczę, że ktoś się podzieli doświadczeniami ;-)
Nawigacja
[#] Następna strona