Forum > i30 PD

Kompatybilność systemów multimedialnych.

<< < (2/7) > >>

tomilipin:
Kamerę chyba podpinasz pod osobne gniazdo w radiu. Jeśli jej nie masz, po prostu zostawisz puste gniazdo. Kostka/wtyczka (właściwie to dwie)/wiązka powinna pasować.

dar!usz:

--- Cytat: Tomky w 07 Sierpień 2023, 08:54:52 ---Cześć czy w ramach danego modelu np i30 2019 systemy multimedialne są kompatybilne? Mam samo radio z wersji classis plus a chciałbym kupić i zamontować ten z android auto np z wersji go plus . Czy one są kompatybilne i wystarczy wypiąć aktualną i wpiąć nową czy trzeba kombinować z wtyczkami?
--- Koniec cytatu ---
Cześć, mam pytanie. Jakie masz gniazda i wtyczki do radia? Możesz zrobić zdjęcie?

Temat mnie ciekawi ponieważ mam Radio Audio compact bez wyświetlacza dużego i AA.
Czy potrzebujesz przejściówki do wtyczek?

Tomky:

--- Cytat: dar!usz w 08 Sierpień 2023, 22:32:01 ---Cześć, mam pytanie. Jakie masz gniazda i wtyczki do radia? Możesz zrobić zdjęcie?

Temat mnie ciekawi ponieważ mam Radio Audio compact bez wyświetlacza dużego i AA.
Czy potrzebujesz przejściówki do wtyczek?

--- Koniec cytatu ---
Nie mam zdemontowanego radia dlatego nie mogę zrobić fotki. Stąd też pytanie na forum aby nie demontować nie mając pewności że pasuje 1:1.

tomilipin:
Oj panowie... wszystkie zdjęcia i opisy wtyczek są już na forum. Szukanie nie boli, można śmiało spróbować.

dar!usz:
Poszukałem na forum. Znalazłem to:
http://hyundaiklub.pl/index.php/topic,11790.msg106815.html#msg106815
ale to nie opisuje wymiany z wersji radia Audio Compact (bieda radio) w i30 po lifcie 2022.
u mnie radio właśnie takie. Nie znalazłem opisu wymiany na radio z Anroidem

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej