Forum > i30 PD

Kompatybilność systemów multimedialnych.

(1/6) > >>

Tomky:
Cześć czy w ramach danego modelu np i30 2019 systemy multimedialne są kompatybilne? Mam samo radio z wersji classis plus a chciałbym kupić i zamontować ten z android auto np z wersji go plus . Czy one są kompatybilne i wystarczy wypiąć aktualną i wpiąć nową czy trzeba kombinować z wtyczkami?

tomilipin:
Wszystko jest wyjaśnione w tematach o radiu założonych wcześniej.
Generalnie samo radio pasuje. W wersji podstawowej i30 nie ma anteny do GPS, więc musisz podłączyć to inaczej, ale to jest pikuś. Największym problemem jest panel z kratkami nawiewu, który znajduje się pod radiem. W podstawowej wersji radia nie ma nawigacji, więc nie ma też miejsca na kartę SD z mapami, podczas gdy radio z nawigacją ma slot na kartę SD właśnie w tym panelu. Zatem oprócz radia, musiałbyś jeszcze dokupić panel.

Tomky:
Ja nie chcę wersji z nawigacją tylko duży dotykowy wyświetlacz z android auto i apple car on nie ma nawigacji a z nawi korzystam przez telefon. Mam taki w i30 z 2021.

tomilipin:
Nie wiem które radio ma AndroidAuto i CarPlay. Takie jak na zdjęciu poniżej? Po kształcie sądząc, powinno pasować bez problemu.

Tomky:
Dokładnie o to chodzi. Pytanie jak z wtyczkami.To z AA obsługuje dodatkowo kamerę cofania.
Czyli powinno pasować 1:1?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej