Forum > Portal

Całkowicie nowy Hyundai SANTA FE

(1/1)

Brt:
Całkowicie nowy Hyundai SANTA FE może poszczycić się nowym, odważnym designem, dopasowanym do swobodnego stylu życia na łonie natury


* Całkowicie nowy SUV klasy średniej przeszedł radykalną transformację, która była możliwa dzięki nowemu lifestylowemu podejściu do projektowania, które skupia się na osiągnięciu największej przestrzeni z tyłu
* Nowa koncepcja płynnie łączy życie w mieście i na łonie natury, oferując „zwiększenie doświadczeń” w życiu codziennym
* Solidny wygląd zewnętrzny z wyszukanymi detalami stanowi mocną deklarację; światła z sygnaturą H łączą przód i tył SANTA FE oraz wyróżniając spośród tłumu na drodze
* Duża tylna klapa i przestronne wnętrze zapewniają najlepszą w swojej klasie przestrzeń przypominającą taras, która świetnie sprawdza się w miejskim zgiełku, a jeszcze lepiej na łonie natury
* Wnętrze i nadwozie wyróżniają się unikatowymi elementami stylistycznymi w kształcie litery H i materiałami przyjaznymi dla środowiska
* Całkowicie nowy SANTA FE będzie miał światową premierę w sierpniu na kanale Hyundai w serwisie YouTube
Hyundai zaprezentował dziś radykalnie odmienionego, całkowicie nowego SANTA FE. Piąta generacja SUV-a klasy średniej zachowuje swój charakter łączący naturę z miastem, wprowadzając jednocześnie istotne zmiany dopasowane do najnowszych trendów w zakresie stylu życia na świeżym powietrzu.

W przypadku pierwszej pełnej zmiany modelu SANTA FE od 2018 roku, Hyundai Motor zastosował niekonwencjonalne podejście i nowe podejście projektowe czerpiące z lifestylu, aby zmaksymalizować pojemność bagażnika z tyłu i lepiej dostosować się do aktywności na świeżym powietrzu i w mieście. W rezultacie potężny nowy model może się poszczycić solidnym, a jednocześnie wyrafinowanym wyglądem zewnętrznym oraz przestronnym, wszechstronnym wnętrzem, które po otwarciu dużej klapy bagażnika, zapewniają użytkownikom przestrzeń podobną do tarasu zawsze i wszędzie tam, gdzie tego potrzebują.


--- Cytat: SangYup Lee ---Całkowicie nowy SANTA FE to SUV, który znajduje idealną równowagę między życiem w mieście a na łonie natury, radząc sobie ze wszystkimi wyzwaniami, od pokonywania wymagających tras w trakcie rodzinnych podróży po przygody na kempingach samochodowych. Dzięki większemu rozstawowi osi, obszernemu wnętrzu i tylnej przestrzeni przypominającej taras, nowy SANTA FE czerpie z zalet SUV-a, oferując większą wszechstronność niż kiedykolwiek wcześniej, a także najwyższej klasy doświadczenia dla Klientów.
--- Koniec cytatu ---

Maksymalna wyrazistość dzięki mocnemu, niepowtarzalnemu wyglądowi nadwozia
Pudełkowaty kształt i charakterystyczna sylwetka nowego SANTA FE są pochodną długiego rozstawu osi i szerokiej tylnej klapy.

Przód pojazdu sprawia poczucie majestatyczności dzięki wysokiej masce, reflektorom w kształcie litery H i wyrazistym błotnikom z ostrymi liniami. Reflektory w kształcie litery H współgrają z dolną częścią przodu w kształcie litery H, zwiększając wizualną spójność. Elementy stylistyczne w kształcie litery H stanowią nową interpretację emblematu „H” Hyundaia.


Widziany z profilu, wydłużony rozstaw osi współgra z odważną linią dachu, masywnymi błotnikami, ostro zarysowanymi nadkolami, krótszym przednim zwisem i 21-calowymi kołami, co nadaje temu SUV-owi solidny, żądny przygód wygląd


Zdominowany przez większą tylną klapę, tył jest prostszy, równoważąc ogólny wygląd zewnętrzny. Tylne światła w kształcie litery H stanowią odwołanie do przednich świateł z motywem H, tworząc harmonię i zapewniając charakterystyczną prezencję SANTA FE na drodze, w dzień i w nocy.

Duża tylna klapa i wygodna kabina zapewniają najlepszą w swojej klasie przestrzeń
Dzięki dużej ilości miejsca dla poszukiwaczy przygód i ich sprzętu, całkowicie nowe wnętrze SANTA FE oferuje obszerną przestrzeń życiową przystosowaną do swobodnego stylu życia na świeżym powietrzu


Duża klapa bagażnika po otwarciu tworzy z tyłu przestronną przestrzeń, które przypomina taras. W pełni składane siedzenia w drugim i trzecim rzędzie zapewniają wiodącą w swojej klasie przestrzeń. Wszystkie te atrybuty sprawiają, że użytkownicy mogą cieszyć się plenerowymi przygodami w najprostszy możliwy sposób.


Ta cecha sprawia, że zupełnie nowy SANTA FE zwraca na siebie uwagę w środowisku miejskim, umożliwiając młodym rodzinom korzystanie z tylnej części pojazdu do wielu różnych celów, takich jak zakupy spożywcze, majsterkowanie, sport i rekreacja, ogrodnictwo, rodzinne wycieczki czy też transport zwierząt.


Wyrafinowane wnętrze oferuje przyjemne zaskoczenie, kontrastując z potężnym nadwoziem. We wnętrzu dominują poziome i pionowe linie, które wraz z motywem H na desce rozdzielczej i wlotach powietrza zwiększają poczucie otwartości i tworzą wyjątkową atmosferę.

Przykładem wyrafinowania we wnętrzu nowego SANTA FE jest szereg zaawansowanych technologicznie funkcji, w tym panoramiczny zakrzywiony wyświetlacz i dwie ładowarki bezprzewodowe. Zakrzywiony wyświetlacz łączy 12,3-calowy cyfrowy zestaw wskaźników i ekran systemu multimediów dla lepszej widoczności kierowcy, jednocześnie zapewniając poczucie luksusu.


Ponadto fotele i podsufitka w jasnych kolorach tworzą wrażenie przestronności, a miękkie w dotyku elementy ozdobne z drewna i fotele ze skóry Nappa z delikatnym haftem dodają wyrafinowanego stylu.

W nowym SUV-ie zastosowano również szereg ekologicznych materiałów. Zamszowa podsufitka, dywaniki samochodowe oraz oparcia siedzeń w drugim i trzecim rzędzie są wykonane z tworzyw pochodzących z recyklingu, a deska rozdzielcza i poszycia drzwi wykonane są z przyjaznej dla środowiska sztucznej skóry.

Kolory wnętrza i nadwozia, inspirowane naturalnym światłem, podkreślają wyjątkowy styl zupełnie nowego SANTA FE, wnosząc inspirację i witalność do codziennego życia oraz przygód w mieście i na łonie natury.

Całkowicie nowy SANTA FE będzie miał swoją światową premierę w sierpniu na kanale Hyundaia w serwisie YouTube.

※ Nota redaktora: Specyfikacja produktu i dostępność funkcji może się różnić w zależności od kraju i regionu.

Źródło: www.hyundai.pl

Hants:
Fajny, ale podobieństwo do LandRovera jest uderzające.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej