Forum > Santa Fe SM

Przerywa brak mocy czasami ok

(1/5) > >>

Krzysiek1981:
Hyundai Santa fe 2.0 crdi125 km. Auto przerywa w czasie gwałtownego przyspieszania obrotomierz idzie do góry skokami tak jakby była przepustnica zamknięta i co chwilę by się otwierała i wtedy jest ten skok,przyspieszenie.w caskadzie nie ma żadnych błędów .ale właśnie otwarcie przepustnicy pokazuje 0% na postoju jak depne do 2,5 tys obr,czy to może być pedał gazu (potencjometr)

piejar:
Problemy z pedałem gazu to raczej są widoczne w diagnostyce. Przepustnicy to tam zasadniczo nie ma tylko klapa gasząca ale ona się zamyka tylko na ok sekundę, chyba żeby wariowała ale wtedy silnik raczej musiałby zgasnąć. Zajrzyj sobie na ciśnienie paliwa w szynie czy coś się nie pojawia z tamtej strony. S

Krzysiek1981:
No właśnie nie chodzi mi o przepustnice tylko o wskazania na komputerze przepustnica jest ok.

Krzysiek1981:
Nie mogę filmu wyslac

Krzysiek1981:
Witam czy ktoś może coś wie.po odłączeniu pedału gazu brak reakcji auta.brak błędów,kilka prób rozpinania kostki potencjometra na zapłonie i uruchomionym silniku,po chwili pojawiły się błędy P0201 i P0202 po skasowaniu nie powrócił,jadąc z góry jak dam na luz to obroty lekko powyżej 1000 po zatrzymaniu pojazdu opadają -czy tak ma być

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej