Forum > i30 FD

Tylna belka- rama zawieszenia.

(1/8) > >>

bishop85:
Witam. Będę musiał wymienić tylna belka w i30 cw. Według partsouq.com są trzy belki 554101H100, 554102L000, 554102H100. Na allegro znalazłem zamiennik NTY ZRZ-HY-517, wygląda identycznie, ale numery są inne. Drugie pytanie to w jakich innych modelach kia, Hyundai były montowane te belki. Widziałem podobne belki z i30 i ceeda nowszych generacji?

robaszek127:
Popatrz po sklepach internetowych tam często są podane numery zamienników i do jakich aut pasują. Ja tak patrzyłem za sankami do getza bo mam wersję z klimą i przez to najdroższą. Najgorsze, ze przez to, że tak gniją te elementy są drogie i nawet używek ciężko kupić. Sam kupiłem zamiast dać 650zł za nowe sanki to udało się kupić za 300 używane.

bishop85:
Patrzyłem po sklepach i nigdzie nie ma zamienników do mojej belki jeżeli by patrzeć ściśle po numerach. Nawet ten nty co podałem wyżej ma numery 55410-2H000 czyli inne jak moje. Pytanie czy belki z i30 hatchback lub ceeda pasują do kombi?

weuek:
A co się stało z oryginalną belką? Uszkodzenie mechaniczne czy dziadostwo materiału?

bishop85:
Dziadostwo materiału🙂

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej